Siyah Abiye Ayakkabı Modelleri

05.02.2016
1.723
A+
A-
Siyah Abiye Ayakkabı Modelleri

Siyah abiye ayakkabı modelleri, her tarz ve tonda sizleri, sitemiz içerisindeki görsel alanda bekliyor. Görsellerin hemen devamında ise en güzellerin hangileri olduğu konusunda bizlerin yorumları olacak.


Siyah abiye ayakkabı modelleri, şıklık konusunda birbiriyle yarışıyor. Biz de editörlerimizin yapacağı oylamayla en güzel bulduklarımızı seçmek istedik ve galeri altında yorum yaptık. Aşağıdaki çok sayıda model arasından hangilerinin diğerlerinden daha şık durduğunu değerlendirdiğimiz bölümde, bir tarza ağırlık vermedik. Yani uzun topuklu veya stiletto ya da dolgu topuklu olarak ayırmadık. Aynı şekilde markaları ya da fiyatları konusunda da ayrım olmadı. Şimdi hem abiye ayakkabılar hem de devamındaki yorumlarımıza geçmeden, diğer yazılarımzıa da göz atabilesiniz diye onlardan bazılarını paylaşalım.

En Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yeni Sezon Ayakkabı Modelleri

En Güzel Topuklu Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri 2016

Siyah abiye ayakkabılar için yapacak olduğumuz yorumlara başlıyoruz. Burada editörlerimizce seçilen dört adet ayakkabıdan söz edeceğiz. Bu dört ayakkabı modeli, bizlerin en fazla şık buldukları. On beşinci sırada yer alan ayakkabı modeli gayet klas bir görüntü sunuyor. Bununla beraber üçüncü sıradaki model biraz fazla iddialı ama gerçekten oldukça estetik. Bir numarada bizim beğendiklerimizin olduğu listeye dahil oldu. Çok hoş bir siyah abiye ayakkabı. On yedi numaralı ayakkabıyı da seçtik ve listemiz tamamlandı.


FOTO GALERİ / Siyah Abiye Ayakkabı ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.