Şeffaf Çanta Modelleri 2013

03.05.2013
1.373
A+
A-
Şeffaf Çanta Modelleri 2013

Yeni sezon çanta modelleri oldukça farklı ve şık duruyor. Fakat onların içinden bir tanesi var ki içlerinde en çok dikeni diyebiliriz. İşte biz de bu yazımızda bu yıl vitrinlerde sıkça gördüğümüz şeffaf çanta modellerinden bahsedeceğiz.

Genellikle plajlarda görmeye alışkın olduğumuz renkli şeffaf çanta modelleri plajlardan sokaklara taşıp yaz modasında günlük hayatımıza uyum sağladı bile.

Şeffaflık modası birkaç sezondur kıyafetlerde ve ayakkabılarda ünlü tasarımcıların koleksiyonlarında etkisini gösteriyordu fakat şeffaf çanta modelleri ile tam olarak yerini buldu diyebiliriz.

Renkli şeffaf plastik ve şeffaf pvcden yapılan bu çanta modelleri 2013 yazına daha hareketli bir görüntü katacak gibi görünüyor. Sakın 2013 şeffaf çanta modellerini sadece plastik olarak düşünmeyin. Çantalar metal ve deri aksesuarlar kullanılarak hareketlendirilmiş. Ortaya oldukça hoş tasarımlar ortaya çıkmış.

İçerisinde küçük bir kese bulunan şeffaf çanta modellerinde mor, sarı, turuncu, kırmızı ve altın gibi renkler ön plana çıkıyor.

Hem gündüz şıklığınızı hem de gece şıklığınızı tamamlayabileceğiniz şeffaf çantaları birçok farklı kıyafetle uyum sağlayabiliyor. Yani sizi bu yaz her kıyafetle çanta değiştirmek zahmetinden kurtarıyor.

2013 şeffaf çanta modelleri ister büyük boy ister küçük boy tercih edin hemen her modelde mevcut. Şeffaf çantalar ile sadece gündüz veya günlük şıklığınızı tamamlayacağınızı düşünmeyin abiye elbiselerinizle giyineceğiniz oldukça şık tasarımlar da var.

Benim içim dışım bir bunu çantamla da gösteririm diyen bayanlar bu yaz sezonunun trendlerinden şeffaf çanta modellerinden bir tane edinmeyi ihmal etmeyin.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.