Saç Renkleri 2016

18.10.2015
2.283
A+
A-
Saç Renkleri 2016

Saç renkleri 2016 yılında hangi tonlarla şıklık yarışına girecek diye merak ediyorsanız, tavsiyemiz; yazımızı sonuna kadar okuyarak detayları görmenizdir. Galerimizdeki onlarca çok şık saç renkleri arasından da bir seçim yaparak iki en güzel ve iki en beğenilmeyen modeli de belirleyeceğiz. Bakalım ne kadar aynı fikirdeyiz.


Saç renkleri 2016 sezonunda trend tonlar açısından ne durumda olacak diye düşünerek, bir içerik hazırladık. İçerik için seçmiş olduğumuz en güzel ton saç renk örnekleri, aşağıdaki galeride sizlere sunulmaktadır. Ama burada da bir seçim yaparak, galerinin en güzellerini seçeceğiz. Tabi aynı zamanda da en beğenmediğimiz ikilisini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu arada bir kaç yazımızı sıralayalım. Konu başlıklarını verdiğimiz ve link eklediğimiz yazılarımızı görmek isteyebilirsiniz.

Sarı Saç Renkleri

En Güzel Saç Renkleri

Kahve Saç Renkleri

Ombre Saç Rengi

2016 Saç Renk Örnekleri

2016 saç renk örnekleri için sunulan galerimize baktınız ve ne kadar güzel tonlardan oluştuğunu gördünüz. Buna rağmen, biz bir eleme daha yapmak ve en güzeller ile en güzel olmayanları belirlemek istiyoruz. Önceliği en güzel bulduğumuz modele vererek, 17. sırada yer alan modelin, galerinin en güzeli olduğunu söyleyelim. Mutlaka şaşıran ve farklı görüşte olan ziyaretçilerimiz çoğunlukta olacaktır ancak bize göre hem doğal hem de şık bir saç renk örneği diyebiliriz. İkinci sırada en güzel olan ve renk şıklığı göze çarpan model ise sondan beşinci sırada olan. Bu saç rengini de gerçekten oldukça hoş denebilir. Şimdi sırada en beğenilmeyen iki saç rengi bulunuyor. 2016 bayan saç renkleri galerimizdeki  14 numarayı beğenmedik. Bu modelin renkleri hoşumuza gitmedi. Diğer beğenilmeyen renk model ise on beş numara oldu. Bu rengi de pek sevmedik. Sizler de yorum bölümünü kullanarak saç rengi 2016 yılı modellerinden hangilerini beğendiğinizi ve hangilerini beğenmediğinizi yazabilirsiniz.


FOTO GALERİ / Saç Renkleri 2016ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.