Katlı Saç Modelleri Örnek Resimleri

25.10.2015
1.660
A+
A-
Katlı Saç Modelleri Örnek Resimleri

Katlı saç modelleri örnek resimleri hene aşağıda sergilenmektedir. Uzun katlı saç modelleri, kısa katlı saç modelleri ve farlı katlı saç modellerini sitemizde bulabileceksiniz. Çok sayıda model arasından, en güzellerini seçtiğimizi söyleyebiliriz. Ancak daha bitmedi. Aşağıdaki görsel alanında görmüş olduğunuz katlı saçlar arasından da yine favorimiz olan iki adet modeli seçeceğiz. Tabi bunun yanı sıra da en beğenmediğimiz iki modeli de içerik sonunda analiz edeceğiz.


Katlı saç modelleri örnek resimleri arasında uzun katlı saç modelleri, kısa katlı saç modelleri şeklinde ayrım yapmadan, aşağıdaki galerinin alt kısmında bir değerlendirme yaparak, yorumlayacağız. En güzel bulduğumuz iki tane model var ve yine pek hoşumuza gitmeyen iki kat kat saç modeli mevcut. Bunlara geçmeden bir kaç konumuzun başlığını sunacağız. Tıklayarak o sayfalardaki konuları görerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Uzun kesim saçlar için Uzun Saç Kesimleri

Kısa saç modeller bayan örnekleri için Kısa Saç Modelleri Bayan

Diğer uzun saç modelleri Uzun Saç Modelleri

Diğer kısa saç modelleri Kısa Saç Modelleri

Abiye saçlar Abiye Saç Modelleri ve Fiyatları

Uzun Katlı Saç Modelleri ve Kısa Katlı Saç Modelleri Değerlendirmesi


Uzun katlı saç modelleri ve kısa katlı saç modelleri değerlendirmesi için toplamda 4 tane model belirledik. Bunlardan 2’si en beğendiklerimiz, diğer 2’si ise en beğenmediklerimiz. Bu galeriyi en güzel katlı saç modelleri arasından seçerek oluşturduysak da burada da bir eleme yapabiliriz. Önceliği en güzel bulduğumuz iki modele veriyoruz. Birinci modelimiz, galerimizde on beşinci sıradaki olan katlı saç stili. Bu model harika bir görünüme sahip. Diğer beğendiğimiz model ise sondan üçüncü sıradaki. Bu model hakkında da aynı yorumları yapmak, mümkün. Beğenmediklerimizden ilk model ise sondan yedinci sıradaki model. Biraz fazla doğal olacak ki pek bir şıklık görmedik, açıkçası. Tabi burada diğerleriyle karşılaştırdığımızı unutmamak lazım. Bu galerideki diğer beğenmediğimiz model ise dokuzuncu sıradaki kısa model. Saçı stil açısından değerlendirdiğimizde pek bir yere koyamadık. Sizlerden de bu şekilde yorumlarınızı, alttaki yorumlar bölümüne yazmanızı bekliyoruz. Hem biz hem de ziyaretçilerimiz için yorumlar önemli.


FOTO GALERİ / Katlı Saç Modelleri Örnek ResimleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.