Katlı Kısa Saç Modelleri 2013

1
5

Saçında küçük veya büyük değişiklikler yapmak isteyen bayanlar için 2013 katlı kısa saç modellerine yer verdik bu yazımızda.

Özellikle cesur bayanların daha çok tercih ettiği katlı kısa saç modelleri 2013 yılında farklı kesimlerle modern bir görünüm sağlıyor. Fakat bu modern görünümü sağlamak için katlı kısa saç modellerinden sizin öncelikle saç ve yüz tipinize uygun olanını seçmelisiniz.

Çünkü katın seyrek veya yoğun olmasına göre kestireceğiniz saçlarınızla farklı ve istediğiniz görüntüye ulaşabilirsiniz. Katlı kısa saç modellerini kullanarak seyrek ve sönük duran saçlarınıza daha yoğun ve hacimli bir görüntü kazandırmanız mümkündür.

Katlı kısa saç modelleri 2013 yılında ise oldukça ön plana çıkıyor. Farklı asimetrik veya daha sade kesimlerin de yer aldığı 2013 kısa katlı saç modelleri bayanlarda oldukça güçlü bir görünüm sağlıyor.

Katlı kısa saç modelleri 2013 trendlerinden özellikle yazın bu sıcaklarında faydalanmak güzel olacaktır. Fakat daha öncede belirttiğimiz gibi öncelikle yüz ve saç tipinizi dikkate alarak seçim yapmalısınız. Bu konuda size kuaförünüz uzman görüşüyle tavsiyede bulunacaktır.

Bu arada katlı kısa saç modelleri için gittiğiniz kuaförünüz çok da dikkatli olmalı yoksa ufak bir makas hatası sizi hiç beklemediğiniz bir hayal kırıklığına sebep olabilir.

Önceki İçerik2013 Abiye Tulum Modelleri
Sonraki İçerikRöfle Saç Modelleri ve Fiyatları

5 YORUMLAR

    • tabiki yüzünüze uygun bir kısa saçlı modeli vardır fakat size tarif ettiğinize göre kısa katlı saç modellerinden çene boylarında ve yoğun katlı modelleri önerebiliriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz