Dalgalı Uzun Saç Modelleri

13.10.2015
1.229
A+
A-
Dalgalı Uzun Saç Modelleri

Dalgalı uzun saç modelleri konumuzda sergilediğimiz modelleri sizlerle beraber puanlamak istiyoruz. Bu modeller birbirinden güzel olsa da daha güzel ya da daha az güzel modelleri mevcut.


Dalgalı uzun saç modelleri seçimi ile aşağıdaki galeriye çok sayıda modeli ekledik. Ancak daha güzel hangisi ya da daha az güzel olanlar hangileri gibi bir yorum da yapacağız. Bu değerlendirme sayfanın sonunda, galerinin hemen alt kısmında olacak. Şimdi modellere ve yorumumuza geçmeden hemen öncesinde sizlere bazı yazılarımızdan seçmeler sunup, yazı başlıklarını sıralayacağız. İsterseniz bu yazılara da göz atabilirsiniz.

Uzun Saç Modelleri

Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı Saç Kesim Modelleri

Uzun Saçlar İçin Model Önerileri

Uzun Saç Modelleri ve Bakımı

Dalgalı Uzun Saçlar


Dalgalı uzun saçlar arasından seçim yapacağımızı, konumuzun hemen başında söylemiştik. Şimdi sırada bizim en fazla beğendiğimiz ve en az beğendiğimiz modeller var. İkişer adet seçim yaparak, fikirlerimizi söylemeye çalışacağız. Uzun dalgalı saçlar arasından bizim favorimiz, hem renk hem de dalga şeklinin estetiği bakımından profildeki model diyebiliriz. Galeride ilk sırada olan bu model bizce bu galerinin en iyisi. İkinci en iyi model ise 10. sırada olan şık model. Fönlü olan bu dalgalı uzun saç gerçekten çok güzel görünüyor. En az beğendiğimiz modeller hangileri? Şimdi de en az beğenilen dalgalı uzun saç modelleri var sırada. Bunlardan da ilk sırayı sondan dördüncü olan modele veriyoruz. Stil dağınık dalgalı gibi ama estetik göremedim ve bu sırayı bizce hak etti. İkinci en az estetik bulduğumuz model ise onun ilk beğenmediğimiz modelin hemen üzerinde olan fönlü saç. Bu saç her ne kadar kabarık dalgalı gibi görünse de bizce pek de hoş değil. Tabi burada seçimleri etkileyen unsurlardan birisinin de saçın yüze yakışmasıdır. Yüz ne kadar güzel olsa saç uyumsuz olabilir ya da saç ne kadar güzel olsa da yüz ile uyumsuz olabilir.


FOTO GALERİ / Dalgalı Uzun Saç ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.