Boncuklu Bere Modelleri ve Örnekleri

1
2

Bu yazımızda sizlere boncuklu bere modellerinde bahsedeceğiz. Soğuk havaların erken gelmesi ile birlikte herkes atkı bere ve eldiven aksesuarlarını gardıroplarından çıkarmaya başladı. Birçok kişi ise yeni yılın modasına uygun bere modelleri aramaya başladı.

Bir önceki bere modelleri örnekleri ve yapılışı 2013 başlıklı yazımızda bere modellerinin çeşitlerinden bolca bahsetmiştik. Bu yazımızda da bere çeşitlerinden biri olan boncuklu bere modelleri ile ilgili bir çalışma yaptık ve görsellerimize farklı boncuklu bere modelleri ve örnekleri koyduk.

Özellikle bayanlara hitap eden boncuklu bere modelleri bu yılda birçok bayanın tercihleri arasındadır. Farklı renk boncuklar ile tasarlanmış bere modelleri çok renkli seven bayanların en çok tercih ettiği aksesuarlardan biridir.

Seçeceğiniz boncuklu bere modeli giyineceğiniz elbise renklerine ve tasarımıza uygunluk göstermesi gerekmektedir. Aksi halde boncuklu bere modeliniz çok şık olabilirken elbisenize uygun olmaması halinde çok rüküş bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Genelde bayanlar böyle bir hataya düşmezler yani onlar kombin konusunda uzmanlar J

Önceki İçerik2014 Monsoon Mont Modelleri
Sonraki İçerikZara Bere Modelleri

2 YORUMLAR

  1. boncuklu bere modelleri soğuk havaların gelmesiyle birlikte bizlere renkleriyle ve modelleriyle uyum sağlamış olduğu boncuklu bere modellerini zarif ve şık buldum tam zevkime uygun olanı hitap etmişsiniz.

  2. 2013 2014 boncuklu bere modelleri için tığ ile örülmüş ve de dışarıya çıktığımızda bizi soğuk kış günün de korumamızı sağlayacak olan berelerin renkleriyle ışıl ışıl hava katmış olacağından eminim.ve çok beğendiğimi söylemek istedim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz