Bilekten Bağlanan Ayakkabı Modelleri

2
0

Bilekten bağlanan ayakkabı modelleri arasında sizler için seçilen klasik modellerin yanı sıra yeni ve farklı örnekler de bulunmaktadır.

Bilekten bağlanan ayakkabılar için en özel modelleri ayırmak ve sizlerle buluşturmak istedik. Buna uygun şekilde seçilmiş çok sayıda örnek, alt kısımda bulunuyor. Bu modelleri çok güzel ancak bazıları daha da güzel. Hangilerinin daha güzel olduğunu, kendi yorumumuzla sizlerle paylaşacağız. Bunu yaparken de topuklu bilekten bağlanan ayakkabı, abiye bilekten bağlanan ayakkabı, dolgu topuklu bilekten bağlanan ayakkabı gibi ayrımlara gitmeyeceğiz. Hangileri daha estetik ve özel duruyorsa, onları seçeceğiz.

Beş numaralı bilekten bağlanan ayakkabı modeli için tek kelime etmek gerekirse, mükemmel diyebiliriz. Hem rengi hem tasarımı hem duruşu, bu ayakkabıyı diğerlerinden çok rahat bir şekilde ayırıyor. On dört numaradaki kırmızı model de bizlerin çok beğenmiş olduğu ayakkabı modellerinden birisi oldu ve bu ayakkabıyı da listemize aldık. Bu iki bilekten bağlanan ayakkabı modeline ek olarak da üç numaradaki modeli listeye ekleyebiliriz. Bu abiye modeli de oldukça beğendik. Bu modeller bizlerin seçtiklerinden oluştuğu için sizlerle aynı fikirde olmayabiliriz. Sizler de bu şekilde bir liste hazırlayabilir ve yorum alanımızdan ziyaretçilerimizle paylaşabilirsiniz. Şimdi sizlere çok sevilen ve sık ziyaret alan diğer konularımızın başlıklarını sunacağız. O konulara da göz atarsanız, gerçekten oldukça etkileyici modelleri görmüş olacaksınız. Şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

Bağcıklı Topuklu Ayakkabı Modelleri

Gladyatör Sandalet Modelleri Kadın

Bağcıklı Babet Modelleri Modası

Önceki İçerikKoyu Sarı Saç Rengi
Sonraki İçerikPlaj Elbisesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz