Bikini Modelleri ve Favoriler

11.05.2016
686
A+
A-
Bikini Modelleri ve Favoriler

Bikini modelleri ve favoriler konumuz, hem şık ve çok beğenilen örnekleri bir araya getiriyor hem de bizlerin favorilerinden oluşuyor. Favorilerimiz bir kaç modelden oluşuyor ve gerçekten çok güzel modellerden meydana geliyor.


Bikini modelleri için sizlere çok fazla ilgi gören modelleri göstermek istedik. Bunu yaparken seçmiş olduğumuz ve aşağıda görsellerde sunmuş olduğumuz modellerden de en iyileri ayırmak istedik. Editörlerimize göre en şık bulunan modelleri sizlerle paylaşacağız. Üç adet modeli seçtik ve listemize aldık. Hemen ilk modelle başlayalım. Galeride on yedi numarada yer alan ve oldukça şık bir bikini modeli olarak öne çıkan bu modeli, listemize aldık ve çok beğendik. Beğendiğimiz bikini modelleri arasında galeride beş numarada bulunan modeli çok beğendik. Bu model farklılığının yanı sıra estetik duruşu işe de çok hoş bir görüntü ortaya çıkarmış. Son modelde ise on üç ve on dört numaralı modeller arasında kaldık ve ikisini de çok beğendik. Burada seçim yapmak yerine son kararı size bırakıyor ve listemizi tamamlıyoruz.

Bizim favorilerimiz bu listedeki örneklerden oluşuyor. Sizlerin de mutlak diğerlerine göre daha fazla beğendikleriniz mevcuttur. Bunları bizlerle paylaşmak için galeri altında ve her resmin alt kısmında bulunan yorum alanlarından fikirlerinizi aktarabilirsiniz. Hem bizlerin hem de sizden sonra gelecek olan ziyaretçilerin görebileceği ve fikir alabileceği yorumlarınız, bizler için çok önemli.


FOTO GALERİ / Bikini Modelleri ve FavorilerZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.