Beyaz Kısa Elbise Modelleri

21.10.2015
2.813
A+
A-
Beyaz Kısa Elbise Modelleri

Beyaz kısa elbise modelleri içerisinden seçim yapmanın ne kadar zor olduğunu bildiğimiz için sizlere elimizden geldiği kadarıyla yardımcı olmaya gayret göstereceğiz. Galerimiz, hemen alt kısmında ise galeri içerisindeki en güzel beyaz kısa elbiselerin yorumlandığı değerlendirme bölümümüz olacak.


Beyaz kısa elbise modelleri için hazırlanan birbirinden şık modellerin sergilenmesini, görsel alanımızda (aşağıda) yapmaktayız. Bu resimlerden elbiselerin ne kadar şık olduğunu görüyorsunuz. En güzeller arasından seçim yapılmış olsa da biz galerinin en şıklarını açıklayacağız. Ayrıca da diğerlerine bakıldığında kötü görünen diğer modelleri de analiz edeceğiz. Detaylı konumuza geçmeden hemen önce sizlere bazı yazılarımızdan link başlıkları sunuyoruz. Bu konulara da detaylı şekilde bakmanız için tıklamanız yeterli. Kısa beyaz elbiseler ise devam ediyor.

Uzun ve kısa beyaz elbiseler karışık şekilde Beyaz Elbise Modelleri

Abiye elbiseler vazgeçilmezdir  Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Günlük seçimde zorlanmayın Günlük Elbise Modelleri

Değişik bir bakış açısı için Örgü Elbise Modelleri

Güpür zarafeti Güpür Elbise Modelleri


Tüllü elbiseler ne durumda Tüllü Elbise Modelleri

 Kısa Beyaz Elbise Modelleri

Kısa beyaz elbise modelleri için modellerin yarışına geldi sıra. Bu modellerin çok güzel oldukları bariz ortada olsa da biz bir değerlendirme de yapmak ve en iyileri belirlemek istiyoruz. Bununla da kalmayıp, galerinin en çirkin modellerini de seçeceğiz. İlk olarak favoriden başlayalım ve galerinin son sırasındaki modelin gerçekten oldukça şık olduğunu söyleyelim. Başka modele geçersek, beyaz kısa elbiseler galerisinin ikinci sırasında bulunmakta olan model her ne kadar oldukça kısa olsa da (herkes tercih etmeyebilir anlamında) biz bu modeli de çok beğendik ve ikinci favorimiz oldu. Galerinin sonuncularına geçersek, sondan ikinci sıradaki modeli örnek gösterebiliriz. Bu model fazla sade geldi ve hatta biraz da gecelik havası gördük. Diğer model, dokuz numara oldu. Bu model de itici bir estetik var ve pek beğenmedik. Kısa beyaz elbise modelleri içerisinde bizce en güzeller ve en çirkinler ortaya çıktı. Şimdi sıra sizde. Yorumlar bölümümüze değerlendirme yaparak, size göre en iyileri ve en kötüleri yazabilirsiniz.


FOTO GALERİ / Beyaz Kısa Elbise ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.