Bebek Örgü Battaniye Modelleri ve Yapılışı

12
52

Bebek örgü battaniyeleri bebekler doğmadan önce örülmeye başlanır. Anneler bebekleri için birçok çeşit bebek battaniyesi örmeye çalışır.

Farklı Bebek Örgü Battaniye Modelleri yazımız için tıklayınız.

Bunlar motifli çiçek örgü battaniyelerinden tutunda, yünlü bebek örgü battaniyeleri, çizgi film kahramanı modelli örgü bebek battaniyeleri, birbirinden renkli tığ işlemeli örgü bebek battaniyeleri, düz örnekli bebek battaniye örnekleri ve akıllı iplerle örülen birbirinden şık bebek örgü battaniyelerinden oluşmaktadır.

Örgü Bebek Battaniye Modelleri yazısı için tıklayınız.

Tığ İşi Bebek Battaniyesi Modelleri yazısı için tıklayınız.

Motifli Bebek Örgü Battaniye Modelleri yazısı için tıklayınız.

Bebek Örgü Elbise Modelleri 2018 yazısı için tıklayınız.

Küçük prens ve prenseslerimiz için en güzel 2018 model örgü battaniye modellerini aşağıda beğeninize sunuyoruz. Örgü metodu hakkında kafanıza takılan bir soru olur ise yorum kısmına yazabilirsiniz.

Bu çeşit çeşit modellerden oluşan 2018 örgü bebek örnekleri ve modellerini sizler için hazırlayarak resim galerimizde beğeninize sunduk.

Beğendiğiniz örneği alabilir ve bebeğinize örebilirsiniz. İsterseniz bu örgü bebek örneklerine hayal gücünüzü de katarak çok daha değişik şıklıkta örgü bebek modelleri örebilir ve bebeğiniz için kullanabilirsiniz.

Bebek Örgü Hırka Modelleri yazısı için TIKLAYINIZ.

Bebeklerin soğuktan ve dış etkenlerden korunması için annelerin özenle ördükleri örgü bebek battaniyeleri kullanışlılık bakımından bebekler için çok önemli bir eşya. Dolayısı ile hemen hemen her anne bebeğine muhakkak bir örgü bebek battaniye örer ya da satın alır. Ama genelde ev hanımları bebekleri için bütün eşyaları örerek yaparlar.

Ajurlu Örgü Bebek Battaniyesi Örneği ve Yapılışı yazısı için tıklayınız.

Bebeklerini güvende tutabilmek için yapılan birbirinden şık örgü bebek battaniyeleri bir zamanlar annelerimiz tarafından bizlere de örülmüş ve bu battaniyeleri bizlerde kullanmıştık.

El Örgüsü Battaniye Modelleri yazısı için tıklayınız.

Annelerimizin bebeklerini dışarıya çıkarttığında üşümemeleri için en güzel motifli ve şık tabii ki kalın battaniyeleri örmeleri annelik doğansından gelen bir durum. Her anne bebeği için koruyucu ve kollayıcı rolünü annelik içgüdüsü ile yapmaktadır. İyi ki yapıyorlar. Annelerimiz bizim en kıymetli en değerlilerimizdir.

En Güzel Örgü Bebek Battaniye Modelleri yazısı için tıklayınız.

Bebek örgü battaniyesi örmek için ilk önce bebeğinize öreceğiniz modeli seçmek ve bu modele uygun renkte ip alarak bebek örgü battaniyenizi örmeye başlayabilirsiniz. 

Bebek Patik Örnekleri yazısı için tıklayınız.

Bebek Örgü Atkı Bere Modelleri yazısı için tıklayınız.

Önceki İçerikKalın Telli Saçlar İçin Kısa Saç Önerileri
Sonraki İçerik2018 Yılı Trend Saç Rengi Modelleri

52 YORUMLAR

 1. bebek örgü modelleriniz çok güzeller özellikle hayvan motifli bebek örgü battaniyeleriniz bir harika kesinlikle örmeye başlayacam ama biraz örülüşü ile ilgili bilgi vermeniz gerekmekte.

 2. bende yapabilirmiyim diye düşünürken aklıma siz geldiniz siz yapılışını tarif etseniz olmaz mı çocuğum oldu da adını ada ve nehir koyduk da ben kendi ellerimle yapmak istiyorum ördekli olanını.

 3. bebek örgü battaniyelerin hepsini beğendim ve hepsinin ayrı güzelliğle bişeyler yapmak değerlendirmek istedim ayrıca hangisi daha kolay olduğunu bilmediğim için basitlerden gösterirmisiniz.

 4. 2013 bebek örgü battaniyeleri hoş modelleriyle birbirinden güzel dikkatini çeken bebek battaniyeleri hazırlanış görünümleri mükemmel hepsini beğendim.

 5. sizler böyle işler yapınca hayran kalıyorum ben bence siz kendinizi bir nevi ortaya çıkarıyorsunuz yazdıklarınızla ben civcivli battaniyeyi beğendim tasarımları çok şık.

 6. ilk resimdeki örgü bebek battaniyesini örmeye başlıyorum çok beğendim ama renklerde biraz değişik renk kullanarak öreceğim bebek battaniyesini. bence kullandığım renkler çok daha güzel gösterecek battaniyeyi

 7. bebek örgü battaniye modelleriniz örgü örnekleriniz çok faydalı oldu buradan bir çok modelden örnek alarak bebeğime battaniye ördüm çok teşekkürler.

 8. bebek örgü battaniyeleri 2013 2013 yılı için modelleri ve zevkimize uygun biçimleriyle hareket kazanmış olan örgü modellerini beğendim bebeğime örgü battaniye örmeye başladım yaptıkça hoşuma gitti torunuma da bebek örgü battaniye örebilirim açıkça bana faydalı oldu diyebilirim

 9. güzel modeller harikalar kim istemez ki çocuklarına örmeyi bu örneklerden gerçekten 2013 2014 bebek örgü battaniye modelleri şık olmasının yanı sıra zor da

 10. en güzel bebek battaniye modeli, kurdele nakışı modeli, ve birbirinden güzel bebek battaniye modellerine bayıldım bu modeller motiflerine göre fiyatları değişiyor mu yoksa hepsinin fiyatı aynı mı?

 11. modeller hakkında yazmak istedim. çünkü gerçekten O kadar güzeller ki battaniyeler bebeklerimizin üzerin de hoş duracağından eminim ve ördüğüm battaniye modelleri de bunların arasında.

 12. valla bebeğime bebek örgü battaniyesi örmek için battaniye örnekleri arıyordum burada aradığımız buldum diğer bebek battaniye yazılarınızdaki örgü bebek battaniye örneklerinden de yararlandım sağlun

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz