Bayan Örgü Kazak Örnekleri ve Modelleri

28.02.2013
6.577
A+
A-
Bayan Örgü Kazak Örnekleri ve Modelleri

Yeni trend bayan örgü kazakları bu yılda moda. Bu yazımızda bayanların büyük bir beğeni içerisinde kullandığı örgü işi kazak modellerinden bahsedeceğiz.

Bu yıl hangi renk örgü bayan kazakları moda? Hangi motif örgü bayan kazakları göz kamaştırıyor?

Nasıl bir modelde örgü kazak modeli size uygun olur? Bu konular ile ilgili öğrendiklerimizi sizlerle paylaşacağız.
Bayanlar özellikle soğuk günlerle beraber normal günlerde de örgü kazak modellerini sıkça kullanıyorlar. Bayanlar için vazgeçilmez bir giyim eşyası olan örgü işi kazak çeşitleri rengârenk ve çok değişik model, tarz, biçimde yapılabiliyor.

 

 

2013 yılının modası düz biçimde örülmüş tek renkte örülmüş kazaklardan oluşuyor. İstediğiniz modelde kazağı isterseniz kendiniz isterseniz anneniz örebilir. Eğer böyle bir şansınız yoksa hazır alabilirsiniz.

Kış aylarında daha çok vücut hatlarınızı kapatarak soğuktan korunmanızı sağlayacak kazaklar tercih ediliyor. Özellikle boğazlı kazaklar en ilk sırada tercih ettiğimiz tarz örgü kazak modelleridir.

Havaların daha yumuşak olduğu dönemlerde yani ilkbahar aylarında örgü kazak modellerimiz daha ince ipten örülmesi tercik ediliyor. İlkbahar da örgü kazak tipimiz açık boğazlı yada dekoltesi olan bir kazak tipi daha uygun oluyor.

Sizler için çok şık örgü kazakları modellerini bir araya getirdik ve beğeninize sunduk. Bu örgü bayan kazakları modellerinden beğendiğiniz bir modeli örebilir ya da değişik motif ve renk seçenekleri ile tarzınıza tarz katabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. kerime dedi ki:

    kış gününün en vazgeçilmek giyim eşyasıdır kazaklar. birde el yapımı olduğu bayan örgü kazakları bayanın ince bedeni ve örgü kazak başka bir güzel oluyor

  2. dilay dedi ki:

    kış geldi artık kendime kazak aramaya başladım da markalar doğru düzgün zevkime uygun kazak üretmiyorlar ki en son sırada ki dekolteli örgü kazak modeli tam aradığım kazak modeli nereden bulabilirim bu kazağı