Bayan Kot Pantolon

29.12.2014
922
A+
A-
Bayan Kot Pantolon

Bayan kot pantolon modelleri için sizlere özel bir içerikle karşınızdayız. Trend modellerle bayan kot pantolon konusunda aradığınızı bulacağınızı düşünüyoruz. Hem erkeklerin hem de bayanların günlük hayatta en çok tercih ettikleri giyim ürünü kot pantolonlardır.


Kalın ve ince formları sayesinde her mevsim tercih edilebilir. Renk olarak lacivertin tonlarından ve siyahtan oluşur. Hemen her markanın kreasyonlarında mutlaka bayan kot pantolon modelleri bulunur. Kombinlenmesi en kolay pantolon türlerindendir. Her türlü ayakkabıyla kullanılabilir.

Skinny Bayan Kot Pantolonlar

Skinny pantolonlar, dar paça ya da boru paça olabilir. En çok tercih edilen kot pantolon modelidir. Kot pantolonun her tonundaki renkte bulabilirsiniz. Skinny pantolonları topuklu ayakkabılarla, bluzlarla, gömleklerle kombinleyebilirsiniz. Ayrıca deri ceketlerde skinny pantolonlarla çok güzel olacaktır.

İspanyol Paça Bayan Kot Pantolon Modelleri

İspanyol paçalar yıllar yıllar öncesinde çeşitli pantolonlarda sıkça kullanılırdı. Uzun zamandan beri de kot pantolonlar İspanyol paça olarak tasarlanıyor. Bacak boyunun en başından bollaşan paçalar olduğu gibi diz bölgesinden bollaşan modelleri de bulunuyor. İspanyol paça kot pantolonları vücuda oturan bluzlar ile kombin yapmalısınız.

Şık Bayan Kot Pantolon Modelleri

Taşlarla, boncuklarla, payetlerle süslenmiş kot pantolonları, bazı davetlerde bile kullanabilirsiniz. Yine süslü kemerler kullanarak tamamlar ve şifon bluzlar tercih ederseniz daha uygun olacaktır. Yırtık kotların üzerine yapılan taş süslemeleri de oldukça dikkat çekici. Süslü kot pantolonlarla şifon bluzları tercih ederken bluzların ve gömleklerin taşsız, boncuksuz olmasına dikkat etmelisiniz. Süslü kot pantolonlar için topuklu ayakkabılar en uygunudur.


FOTO GALERİ / Bayan Kot PantolonZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.