Bayan Dövme Modelleri

16.09.2015
3.040
A+
A-
Bayan Dövme Modelleri

Bayan dövme modelleri konumuz içerisinde çok sayıda dövme örneğini galerimizde bulabileceksiniz. Bunun yanı sıra da moda olan son tasarımlardan söz edeceğiz.


Bayan dövme modelleri yazısı ve galerisi son trendler ışığında ortaya çıkarılmış ve son derece fazla olan örnek modeller arasından elenerek sizlerin karşısına çıkarılmıştır. Bu galeri ve yazı içerisinde son dönemlerin en fazla tercih edilen ve estetik açıdan da çok beğenilen örneklerine rastlayacaksınız. Sizlere tavsiyemiz birazdan sunacak olduğumuz galerimiz ve aşağısında yer alan dövme modelleri yazısını okumanız. Konu hakkında hem fikir veren hem de bilgi edinmenizi sağlayan bu içeriklerin faydalı olacağı görüşündeyiz.

 

Kadın Dövme Modelleri Modası

Kadın dövme modelleri modası için hem son bir kaç senedir moda olan çeşitli tasarımlara değineceğiz hem de klasik bir hal alan stillerden söz edeceğiz. Moda olan örneklerden birisi, hem grift hem de çiçekli modeller denebilir. Kesik kesik çeşitli gül ve çiçek desenleri, bağımsız bir kaç bölümden meydana gelerek bir bütünü oluşturuyor. Diğer moda olan tarzlardan birisi ise gemi temalı motiflerden oluşuyor. Klasiklere gelecek olursak ise kedi dövmeleri ve çiçekli dövmelerde biraz daha şekil değişimi olduğunu yukarıdaki galeriden de görebilmeniz mümkündür.

Geçici Kadın Dövmesi Modelleri ve Fiyatları

Geçici kadın dövmesi modelleri ve fiyatları daha çok küçük kadın dövmesi modellerinde görülmektedir. Yine genel olarak tercih edilenler de küçük ve geçici dövme modelleri olarak bilinmektedir. Bunların fiyatları yapılan yere göre değişmekle beraber, 20 tl ile 200 tl arasında farklılık gösterebilmektedir. Resim ne kadar büyükse de fiyat bu şekilde artış gösterebilmektedir.


FOTO GALERİ / Bayan Dövme ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.