2019 Öne Çıkan Kadın Saç Modelleri

05.08.2019
3.571
A+
A-
2019 Öne Çıkan Kadın Saç Modelleri

Her yıl biz kadınlar için yenilik ve değişim demektir. Biz kadınlar yeniliğe ve değişikliğe çok yatkın bir yapımız olduğundan her yıl mutlaka ya saç modellerimizi ya da saç renklerimizi değiştiririz. 2019 yılına sayılı günler kalan bugünlerde eminim her kadın yeni yılda nasıl bir değişiklik yapacağını düşünmektedir. Yapacağınız değişiklik ve yeniliğe karar vermeden önce 2019 yılında hangi saç modellerinin popüler olacağını bilmeniz gerekmektedir.


2019 yılında en popüler saç modellerinden birisi kıvırcık bob olacaktır. Özellikle kıvırcık saç tipine sahip olan kadınlar bu konuda oldukça şanslılar. Bildiğiniz üzere bob saç modeli kısa bir stildir. Kısa boylu kıvırcık saçlarınız 2019 yılında en çok beğenilen ve tutulan saç modellerinden olacaktır. Ten renginiz esmer ise sizlerde koyu renkli saçlarınıza perma, maşa veya bigudi yardımıyla çok kolay bir şekilde kıvırcık bir saç stiline sahip olabilirsiniz.

2019 yılına damga vuracak bir diğer saç modeli ise düz perçemlerdir. Ülkemizde şu an Aslı Enver’in tercih etmiş olduğu perçem saç modelini düz veya dalgalı saçlarınızda kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Hemen hemen her kadına yakışan perçem saç modeli biz kadınlara daha şirin ve sevimli bir hava katmaktadır. Doğal bir görünümü olan perçemler erkeklerinde beğendiği bir saç modeli olmakla birlikte 2019 yılında sıklıkla tercih edilecek bir saç modeli olacaktır. Ayrıca perçem saç modeli her saç rengine yakışan bir modeldir.

Popüler olacak bir diğer saç modeli ise Pixie saç modelidir. Bu saç modeli de kısa saç modelleri arasında yer alırken kullanan kadına erkeksi bir hava katmaktadır. Pixie saç modeli cesur kadınların tercih etmiş olduğu bir model. Aynı zamanda Pixie saç modeli her saç rengine hoş dururken her kadına yakışmayabilir. Bu nedenle yüz şekli olarak Pixie saç modeline uygun olmalısınız. Pixie saçlar ise en çok oval ve yuvarlak yüz şekillerinde hoş durmaktadır.

Şimdi ise 2019 yılında trend olacak saç modellerini görsellerle birlikte inceleyelim.

Omuzda Saç Modelleri

2019 yılının yeni trend saç modellerinden biri de omuzda modelleri. Kadınlar için gerek gün içerisinde daha rahat olması, hem de şık durması nedeni ile tercih ediliyor. Kısa saçların bakımının daha kolay olması ve saçların daha sağlıklı olması da şüphesiz ki kadınların tercih etmesini sağlıyor.

Omuz Saç Modelleri


Omuzda saç modelleri 2019 yılında özellikle genç bayanlar başta olmak üzere çok tercih edilecek. Günlük hayatta, iş hayatında ve özel günlerde şık modeller yapabilmek adına tercih ediliyor. Sizde tüm omuzda saç modellerine konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Omuzda Saç Modelleri

Bir çok kadın konu saçlarını kestirmek olduğunda biraz tutucu oluyorlar Kısa saç kullananlar uzatmaya uzun saçlar radikal bir kesime sıcak bakamıyorlar Bundan dolayı saç...


FOTO GALERİ / 2019 Öne Çıkan Kadın Saç ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.