Vestel Kurutmalı Çamaşır Makinesi

3
6

Günümüz teknolojisi artık kendini aşmış durumda. Bunun en bariz örneği çamaşır makinesi ve kurutma makinesinin bir araya getirilerek kurutmalı çamaşır makinesinin yapılmasıdır. Bu yazımız da sizlere vestel kurutmalı çamaşır makinesini anlatacağız.

Vestel hanımlara bir güzellik daha yaparak çamaşır makinesine kurutma sistemini de ilave ederek ikisi bir arada çalışan ve hem çamaşırınızı yıkayan hem de kurutmasını sağlayan akıllı ve ekonomik çamaşır makineleri tasarlayıp siz değerli bayanların kullanımına sunmuş bulunmaktadır.

Vestel kurutmalı çamaşır makinesinin en önemli özelliği A sınıfı enerji tüketimi, A+++ sınıfı yıkama performansı, çok geniş kapasiteye sahip, 9 kg çamaşır yıkama özelliği, 6 kg kurutma kapasitesi ile akıllı ekranın sayesinde çok kolay kullanımıdır.

Bunun yanında akıllı sensör, 22 program, özel fonksiyonlar ile tasarruf sağlayan yük ve deterjan sensörü ile bir çok kontrolü elinizde tutmayı sağlar. Bu sensörler ile kullanılacak elektrik, su ve deterjan miktarı ve program süresini çamaşırın ağırlığına göre ayarlamanızı sağlar.

Vestel kurutmalı çamaşır makinesi ile yıkanan çamaşırlarınız yüksek kurutma performansı ile çamaşırlarınızı 29 dakikada yıkayabilir ve kurutabilirsiniz.

Diğer önemli özelliklerinden biri de eco time özelliğidir. Bu özellik ile çamaşırlarınızı elektriğin en ucuz olduğu saate göre ayarlamanızı sağlar. Dolayısı ile elektrikten tasarruf etmenizi katkı sağlar.

Vestel kurutmalı çamaşır makinesinin koku giderme programı, bitiş zamanı özelliği ve renk seçenekleri ile siz bayanların hizmetine sunmuştur.

Önceki İçerikGelin ve Damat Lif Modelleri
Sonraki İçerikBebek Örgü Pantolon Modelleri

6 YORUMLAR

  1. vestel kurutmalı çamaşır makine özelliklerini çok beğendim gerçekten benim için önemli markası da fena değil ama eşime danışmam lazım

  2. aaa ne kadar da güzel vestel kurutmalı çamaşır makinesi var renkleri birbirinden güzel ama özelliği hakkında bilgi edinmek istiyorum ayrıca fiyatları ile söylerseniz memnun olurum ?

  3. ya bu vestel çamaşır makinesi daha önce niye aklıma gelmedi ki işe giderken kolaylık sağlayan hemen kıyafetlerimin kuruması için güzel bir fikirmiş.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz