Uzun Saç Kesim Erkek Modelleri

12
0

Uzun saç kesim erkek modelleri, her sene çok daha değişik stillerle öne çıkarken, iz de bson senelerde uzun erkek saçlarındaki yeniliklerden söz edeceğiz.

Uzun erkek saç kesim modelleri için genel olarak çok az stilin olabileceği akla gelebilir. Fakat son senelere bakıldığında, eskiye nazaran daha farklı örneklerle karşılaştığımız da ortada. Buna örnek vermek gerekirse, erkek topuz saç modelleri kendi içerisinde çok sayıda değişik tasarıma sahip. Bunlardan birisi de yanları kazılı ya da oldukça kısa ancak geriye kalan saç uzun şeklinde. Yani sadece uzun saçlardan topuz modellerine bakıldığında bile değişimi gözlemlemek mümkün. Burada çok sayıda modeli görebilmeniz mümkün

Erkek Uzun Saç Stilleri

Erkek uzun saç stilleri arasında klasik dalgalı modeller, bir tarafa taranan ve arkası uzun örnekler akla gelebilir. Bu modeller her ne kadar klasik de olsa bazı kişiler için iyi dururken, bazı kişiler de ise gerçekten kötü bir görüntü meydana gelebilir. Uzun saç herkese yakışır şeklinde bir kesinlik yok. Bu sebeple uzun saç stili düşünüyorsanız, bir de bu açıdan bakmakta fayda olduğu kanısındayız. Tabi, yakışmasa da sevdiği için uzun saçı tercih edenleri, bu durumun dışında bırakıyoruz.

Ünlü sanatçılar tarafından kullanılan uzun saç stillerine bakıldığında, aynı stilin saçın tipine göre farklı bir görüntüye sahip olabileceği de fark ediliyor. Yani, aynı uzunlukta aynı şekilde seçilmiş olan iki saç modeli, saçın yapısı bakımından farklı olmasıyla, birbirinden ayrılabilir. Bu durumu, yüz yapısını dışarıda bırakacak şekilde ifade etmeye çalıştık. Bir de yüz yapısıyla ilgili uzun saç tercihleri var. Buraya tıklayarak bazılarını görebilirsiniz.

Yüz Yapısına Uygun Erkek Saç Modelleri

Yüz yapısına göre yapılacak olan saç stili tercihi, bize göre en doğru seçimlerden birisi olacaktır. Örneğin, elmacık kemikleriniz çökük ve yanaklarınız şişkin değilse, yanlardan hacimli olan uzun saçları seçmeniz çok daha estetik bir görüntüyü ortaya çıkaracaktır. Farklı şekilde düşünülürse, şişkin yanaklı bir kişinin saçlarını daha yukarı doğru alacak şekilde bir stil tercihi, daha iyi görüntüye zemin hazırlayacaktır.

Önceki İçerikÇok Kısa Saç Modelleri Bayan
Sonraki İçerikDantel Ayakkabı Modelleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz