Dolgu Topuklu Gelin Ayakkabısı

12
9

Dolgu topuklu gelin ayakkabısı modelleri son dönemde daha fazla talep görüyor demek, yanlış olmaz. Bu sebepten hem yerli hem de yabancı moda sayfalarında öne çıkan dolgu topuk gelin ayakkabısı örnekleri sizlere sunacağız.

Dolgu topuk gelin ayakkabısı örnekleri içerisinde kendimize göre de bir analiz yaparak, en beğendiklerimizi yazacağız. Bir liste hazırladık ve galerinin alt tarafından sizler için yayınladık. Aynı fikirde olmak, bu kadar özel dolgu topuk gelin ayakkabıları arasında zor olsa da en azından kendi fikrimizi ifade etmiş olacağız. Galerimize ve onun hemen arından da en güzelleri seçtiğimiz konumuza geçmeden önce, başka yazılarımızın da oldukça ilgi çekici olduğunu görmeniz için onlardan bazılarını sıralıyoruz. Bakmak için sadece başlığa tıklamanız yeterli olacaktır.

Converse Gelin Ayakkabısı

Gelin Ayakkabıları

Gelin Çiçeği

Gelin Ayakabısı Modelleri ve Fiyatları 2016

Gelin Babetleri

Dolgu topuklu gelin ayakkabıları seçimimizi yaparken kısa dolgu topuk gelin ayakkabısı şeklinde ya da benzer olarak uzun dolgu topuklu gelin ayakkabısı özelinde bir seçim yapmayacağımızı söyleyelim. En güzel olarak gördüklerimizi seçeceğiz ve estetik bulunanlar listemizde yer alacak. İki ve dört numaradaki modeller birbirlerine benzer ancak biz dört numaraya karar verdik ikinci olarak da iki numarayı listemize aldık. Üç numaradaki model için de çok güzel olduğunu rahatça söylemek mümkün. o da listemize girdi. On bir numaradaki naif model de bizim en güzeller listemizde kendisine bir yer buldu ve listemiz de bu şekilde tamamlanmış oldu.

Önceki İçerikRenkli Saç Modelleri
Sonraki İçerikAçık Gelin Saç Modelleri

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz