Kadın ve Moda

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Yeni sezon gelinlik modelleri, galerimiz içerisinde her tarz örnekten oluşuyor ve aynı zamanda klasikle farklı stiller bir araya geliyor.

Yeni sezon gelinlik modelleri için sizlere öncelikle galerimizi sunacağız, onun ardından ise yorum bölümümüzde bizlerin en fazla dikkatini çekmeyi başaran modelleri paylaşacağız. Burada yapacak olduğumuz seçim sırasında herhangi bir stile ağırlık verilmeyecek ve en şık duran modelleri paylaşacağız. Galerimiz içerisinde akılı gelinlik modelleri, kabarık gelinlik modelleri, duvaklı gelinlik modelleri gibi çok sayıda farklı görünüm bulabileceksiniz. Bu içeriklerimizden hemen önce de bazı konu başlıklarımızı listelemek istedik. Aşağıda görmüş olduğunuz konu başlıklarına tıklayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

Kabarık Gelinlik Modelleri ve Fiyatları

Straplez Gelinlik Modelleri

Gelin Ayakabısı Modelleri ve Fiyatları 2016

Yeni sezon gelinlikler için söylemiş olduğumuz şekilde bir değerlendirme yazısı yazıyoruz. Yukarıda görmüş olduğunuz yeni gelinlik örnekleri arasında bizlerin en fazla dikkatini çekenleri yorumlayacağız. Gözümüze çarpan galeride sondan ikinci ve üçüncü olan modeller oldu. Bu iki model de oldukça dikkat çekici ve hoş. Ancak bu modellerde çok daha şık bulduğumuz bir model var ki o da on üç numarada bulunuyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar