Kadın ve Moda

Uzun Çizme Kombinleri

22.10.2019
Uzun Çizme Kombinleri

Uzun çizme kombinleri; elbise, etek ve şort gibi giysi türlerinde özellikle tercih edilen trend kombinler arasındadır. Birbirinden özel renklere sahip mini eteklerinizi, uzun bej ya da kahverengi gibi çizmeler ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Kahve ve bej çizmeler her renk ile uyumlu bir görselliğe sahip olduğundan dolayı, sizlere kombin yapmakta kolaylık sunar. Aynı şekilde mini ya da kısa elbiselerinizle de çizmelerinizi kombin yapabilirsiniz. Ama uzun elbise ya da uzun etek kombinleri için çizme yerine daha kısa bot tarzı ayakkabıları tercih etmeniz uygun olur. Çizme kombinlerini, uzun palto ve kaban türleri ile tamamlayabilir ve şapka ile şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

Uzun Çizme Kombinleri 2020

Bej uzun çizmenizi, kısa mini sarı vb. renkteki eteğinizle kombin yapabilirsiniz. Üst parça olarak dilediğiniz tonlarda özellikle mat, renge sahip bir parça ile tamamlayabilirsiniz. Sonbahar ve kış mevsiminde, rengarenk tonları bir arada kullanabilirsiniz, ama dikkat etmeniz gereken ayrıntı mat tonlarda olması gerektiğidir. Mat tonlara sahip her renk nüansını bir arada hoş bir şekilde kullanabilirsiniz. Uzun çizme kombinleri; şort çizme ve etek uzun çizme kombinlerini çorap kombini ile bütünleyebilirsiniz. Ayrıca zevkinize göre şık bir şapka seçimi ile şık bir dokunuşa sahip olabilirsiniz.

Uzun Çizme ile Pantolon Nasıl Kombinlenir

Uzun çizme pantolon kombinleri, bir dönemin trend kombinleri arasında yer alıyordu. Tabii günümüzde de hala devam eden bir yansımaya sahip. At binici havasıyla hayranları tarafından hala dikkat çeken bir kombindir. Uzun çizme modelinize göre bir pantolon kombini yapabilirsiniz. Örneğin, çizmeniz dizlerinize kadar geliyorsa, ya da dizlerinizin hemen altında ise olabildiğinde dar bir pantolon tercih etmeniz gerekir. Aksi halde bol kesim bir pantolon ile çizme uyumu hoş bir görünüm sunmaz.

Uzun Çizme Kombinleri 2019

Bu nedenle dar kesim pantolonlar ile çizmelerinizi kombin yapabilirsiniz. Ayrıca renk nüanslarına da dikkat etmenizi önerebiliriz. Örneğin, zıt tonları bir arada kullanırken, siyah pantolon ile farklı renklere sahip bir çizme hoş olabilir. Ama yeşil ya da mavi tonlarındaki bir pantolon ile siyah uzun bir çizme hoş durmayabilir. Bu gibi ince ayrıntılara dikkate ederek, uzun çizme ve pantolon kombini yapmanızı tavsiye edebiliriz. Mat ve renkli pantolonlarınız ile siyah uzun çizme yerine, bej ya da kahve tonlarındaki bir çizme kombini yapabilirsiniz. Böylece daha şık ve göz kamaştıran bir görsellik elde edebilirsiniz. Uzun çizme pantolon kombinleri adımında, bu gibi noktalara dikkat ettiğiniz takdirde, oldukça hoş kombinler elde edebilirsiniz.

[haber id=”46446″]

Tayt Uzun Çizme Kombinleri

Tayt uzun çizme kombinleri de dar kesim pantolon kombinleri ile aynı özelliklere sahiptir. Uzun tayt kombinleri, sonbahar-kış mevsiminde dikkat çeken trendler arasında her zaman yer alır. Rengarenk desenli tayt modelleri ile uzun çizmelerinizi hoş bir şekilde bir arada kullanabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken nokta, desenli ve renkli taytınızı uzun siyah çizme yerine, kahve tonlarında ya da bej tonlarındaki veya farklı renklere sahip bir çizme ile kombin yapmanızdır. Siyah uzun çizmeler renkli pantolon ya da taytlar ile hoş bir görsellik sunmayabilir.

Uzun Çizme Kombinleri

Tayt uzun çizme kombinleri sonbahar ve kış döneminde dikkat çeker. Taytlarınızı uzun bluzlar ile kombin yapabilir ve kombini çizme ile bütünleyebilirsiniz. Örme bluzlarınızı sade taylar ile kombin yapmanız daha hoş olabilir. Dikkat etmeniz gereken ayrıntı, alt ve üst parçaları bir arada kullanırken, her ikisinin de karışık desenler içermemesidir. Üst parçada karışık renk ve desenleri tercih ediyorsanız, alt parçanızı yani taytınızı daha sade düz renklerde tercih etmeniz gerekir. Fakat üst parçanız sade ise renkli ve desenli taytlar ile kombinleyebilirsiniz. Bu gibi önemli ayrıntıları göz önüne alarak hoş kombinler elde edebilirsiniz. Tayt ile çizme kombinleri, uzun örme bluz ya da elbiseler ile tamamlanabilir. Aynı şekilde palto, kaban ve tabii ki şapka gibi aksesuarlarınızla bütünleyebilirsiniz.

[haber id=”46447″]

Etek Uzun Çizme Kombinleri

Etek uzun çizme kombinleri, trend kombinler listesinde ilk sırada yer alır. Özellikle mini ve kısa eteklerinizi uzun çizmeler ile kombinleyebilir ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Aynı şekilde uzun etek modelleri ile de uzun çizmelerin şıklığına ulaşabilirsiniz. Ama çizmenizin öne çıkması ve şıklığınızı yansıtması için daha kısa etekler ile uzun çizmeleri kombinlemeniz uygun olur. Uzun etekleriniz ile uzun çizmeler yerine, daha kısa çizme ya da botları kombinleyebilirsiniz. Bej ve kahverengi renklerindeki uzun çizmeler ile dilediğiniz her renkteki kıyafetinizi ve elbisenizi, eteklerinizi kombin yapabilirsiniz. Siyah çizmeler ile de her renk uyum sağlayacaktır. Fakat, her renk nüansları ile uyumlu şık bir görsellik için, kahve ve bej gibi renkleri tercih edebilirisiniz. Tabii zevkinize ve tarzınıza göre, farklı renklerdeki uzun çizmeler ile de stilinizi yansıtabilirsiniz.

Uzun Çizme Kombini 2020

Etek ve uzun çizme kombinleri, elbise kombinleri ile hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Ama tabii etek kombinin de üst parçanın uyumuna da dikkat etmek gerekir. Örneğin, eteğiniz düz sade ise üzerine karışık desenli, renkli bir parça ile tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde eteğiniz desenli ya da renkli ise üzerine daha sade-düz bir parça ile kombin yapmanız gerekir. Özellikle her bir rengin mat tonları kış mevsiminde sizleri şıklığa ulaştıran bir ayrıntıdır. Sarı, mavi, yeşil gibi her rengin mat tonlarını dilediğiniz gibi bir arada kullanabilirsiniz.

[haber id=”46448″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.