Kadın ve Moda

Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

07.10.2015
Uzun Abiye Elbise Modelleri ve Fiyatları

Uzun abiye elbise modelleri ve fiyatları konusu ile ilgili olarak sizlere en çok beğenilen ürünler ve detaylı bilgiler vereceğiz.

Uzun abiye elbise modelleri ve fiyatları için seçilmiş durumda olan örnekler, binlerce model arasından seçilerek sizlerle buluşturuluyor. Bu modellerin arasında renk açısından farklı renkler de farklı stiller de mevcut durumda. Aşağıdaki galeride görebilecek olduğunuz bu uzun abiyeler, hem yerli hem de dünya genelinde çok sevilen modellerden seçilmiştir. Bu galerinin arkasından konu hakkında ayrıntılı bir analiz yapmaya çalışacağız. Şimdi sizler için seçilmiş olan bazı yazılarımızdan paylaşımlar yapacağız. Sıralamış olduğumuz konu linklerimiz, dikkatinizi çeker, umarız. Daha sonra hem galeri hem de modellerin değerlendirilmesiyle yazımız devam edecek.

Abiye Tulum Modelleri

Abiye Saç Modelleri

Abiye Elbise İçin Saç Modelleri

Başlıklar

Uzun Abiye Elbiseler

Uzun abiye elbiseler için hazırlanmış olan resim galerimizi gördünüz. Bu modeller arasında en fazla hoşumuza gidenleri ve diğerlerine nazaran çok fazla beğenmediklerimizi yorumlamak istiyoruz. Genel bir yorum yapmak gerekirse, çok daha doğal ve şık modelleri daha çok beğendiğimizi söyleyelim.

Galeri içerisindeki kabarık ve çiçek desenli eteği olan modeli oldukça beğendik. Profil resminde de olan bu ürün hem doğal hem de şık şeklinde özetlenebilir. Beğenmediğimiz modele gelirsek, hem abartılı hem de kendi içerisinde uyum yakalayamamış olan modeller diyebiliriz. Bunun için ise örnek, galerideki ilk resim olacaktır.

Uzun Abiye Elbise Fiyatları

Uzun abiye elbise fiyatları konusunda sizlere bir aralık vereceğiz ve bu aralık bir ortalama olarak düşünülmeli. Çok daha yüksek ya da düşük fiyatlar olduğunu biliyoruz ancak genel bir ortalamada çıkan sonuç söyledir. 100 tl 300 tl aralığındaki uzun abiye elbiseler, ortalama olarak bu şekilde ücretlendirilmektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. İpek dedi ki:

    Fiyat bilgilerini nereden alabiliriz

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar