Kadın ve Moda

Tüllü Gelinlik Modelleri

Tüllü Gelinlik Modelleri

Tüllü gelinlik modelleri, yeni sezon ürünleriyle ve her zaman çok beğenilen klasik örnekleriyle, sitemizdeki görsel alanda sergilenmektedir.

Tüllü gelinlik modelleri için çok beğenilen ve en fazla ilgi gören ürünlerden bir derleme yaparak, alt kısımda yer alan görsel bölümde sergiledik. Bunların arasında diğerlerine nazaran daha fazla ilginizi çeken örnekler mutlaka olacaktır. Bizler de belki fikir verir düşüncesiyle, favorilerimizi, galeri altında yorumlayacağız. Bunu yaptığımızda sadece estetik açıdan bir değerlendirme söz konusu olacak. Fiyat, marka ya da diğer bir etken, yorumlarımızda ön planda olmayacak.

Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

Askılı Gelinlik Modelleri

Tüllü gelinlikler tüm stilde modellerle karşınızdaydı. Bu ürünlerden bizlerin favori olanlarını paylaşacağımızı söylemiştik. sekiz numaradaki model le listemize başlamış olalım. Bu modeli gayet şık ve estetik bulduk. Diğer beğendiğimiz model ise on dört numarada yer alan örnek oldu. İki adet daha çok şık duran modeli seçeceğiz. Bunlardan birincisi, on yedi numaradaki tüllü gelinlik modeli diğeri de hemen yanında yer alan on sekiz numaradaki gelinlik modeli diyebiliriz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.