Kadın ve Moda

Tayt Uzun Çizme Kombinleri

22.10.2019
Tayt Uzun Çizme Kombinleri

Tayt uzun çizme kombinleri ile sonbahar ve kış şıklığını yakalayabilirsiniz. Desenli ve renkli tayt modelleri ya da sade düz tayt modelleri ile hoş kombinler elde etmek oldukça kolay. Sade tayt modelleri ile rengarenk şık bluzları değerlendirebilirsiniz. Aynı şekilde renkli desenli taylar ile de şık bluzları bir arada kullanmanız mümkün. Ama alt ve üst parçaları bir arada kullanırken, desenleri ve renleri birbiri içinde boğmamaya özen göstermelisiniz. Örneğin, her ikisinde de renkli ve desenli tercih etmek yerine, sadece bir parçayı desenli şeklinde seçebilirsiniz. Bu şekilde daha hoş bir görselliğe ulaşacağınızı söyleyebiliriz. Kombin yaparken, bu ve bunun gibi renk geçişlerine ve nüanslarına özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Uzun Çizme Tayt Kombinleri 2020

Başlıklar

Uzun Çizme Pantolon Kombinleri

Uzun Çizme Tayt Kombini 2019

Uzun çizme pantolon kombinleri de, tayt kombinleri ile hemen hemen eş değerdir. Ama tabii pantolon ve uzun çizme kombininde dikkat edilmesi gereken ayrıntı, pantolon modelinin dar kesim olmasıdır. Bol kesim pantolonlar ile uzun çizme yerine, daha kısa bot modellerini değerlendirebilirsiniz. Pantolon ve uzun çizme kombinlerini, pantolon-çizme rengine göre tercih edeceğiniz bir bluz ile tamamlamanız mümkün. Böylece daha şık bir uyum elde edebilirsiniz.

Uzun Çizme Tayt Kombini 2020

Özellikle tercih edeceğiniz kahverengi ve bej uzun çizmelerinizi, her türlü pantolonlarınızla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kahverengi tercih edeceğiniz çizmenizi, aynı tonlarda bir kaban ile rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Pantolon renkleri konusunda da mat renk nüanslarını tercih edebilir ve renklerin uyumundan yararlanabilirsiniz.

Uzun Çizme Tayt Kombinleri 2019

Etek Uzun Çizme Kombinleri

Etek uzun çizme kombinleri; uzun ve mini etek kombinleri şeklinde farklı özellikte değerlendirilebilir. Uzun çizme modellerini, mini etek kombini yaparken tercih edebilirsiniz. Uzun etek modelleri içinse, daha kısa bot modellerini kombin yapmanızı öneriyoruz. Mini ya da kısa etek seçiminizi, uzun bir çizme ile kombin yapabilir ve çorap uyumu ile kombini bütünleyebilirsiniz. Pileli etek modelleri, kadife etek modelleri, örme, saten vb. birbirinden özel özelliğe sahip etekleri, uzun çizmeler ile hoş bir şekilde taşıyabilirsiniz. Etek kombini yaparken de dikkat edilmesi gereken nokta, üst ve alt parçanın birbiri içinde kaybolmamasıdır. Renk nüanslarına dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

Uzun Çizme Tayt Kombinleri

Uzun Çizme Kombinleri

Uzun çizme kombinleri ile her ortama uyum sağlayan hoş bir görselliğe sahip olabilirsiniz. Önemli olan doğru parçaları bir araya getirmeniz. Uzun çizmelerinizle; eteklerinizi, pantolonlarınızı, taytlarınızı ve tabii ki elbiselerinizi kombin yapabilirsiniz. Renk nüanslarına dikkat ederek, mat tonlarının uyumundan yararlanabilirsiniz. Mat tonlarındaki sarı bluzunuzu, yeşil renge sahip bir pantolon ya da tayt ile kombin yapabilir ve taba rengindeki uzun çizmenizle tamamlayabilirsiniz. Tabii taba rengi yerine, bej tonlarına sahip çizme tercihi ya da aynı renklerin farklı nüanslarına sahip çizme kombini de yapılabilir. Önemli olan renklerin ahenkli bir şekilde uyumlu olması ve hoş görselliğe ulaşmanızdır.

[haber id=”46449″]

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar