Kadın ve Moda

Sarkıt Avize Modelleri

30.12.2013
Sarkıt Avize Modelleri

Evimizin en şık aksesuarlarından biri olan avize modellerinden sarkıt avize modellerine yer verdik.

Evimizde ne kadar şık ne kadar kaliteli veya özel tasarım olursa olsun yanlış aydınlatma biçimiyle kötü ve iç daraltıcı olabilir. Bu yüzden seçtiğiniz aydınlatma modellerinden avize modellerini oldukça özenli seçmelisiniz.

Sarkıt avize modelleri de yine aydınlatmada en sık tercih ettiğimiz modellerden. Hemen her zevke göre binlerce çeşitte ve her bütçeye uygun bulunabilecek sarkıt avizeler ile evimizi vezir ederiz vezir de.

Çünkü insanı cezp edecek fazla çeşitte sarkıt avize modeli var. Mağazaya girdiğimizde sarkıt avize modellerinden öncelikle bulunduğu ortama gözümüze ve zevkimize hitap edene yöneliriz. Tabi bu sırada evimizin yapısı ve mobilyalarımız yoktur.

Daha sonra sarkıt avize modellerinden birini seçerken eşyaları hatırlar ve ona uygun tarzda ve modelde seçeriz. Fakat yine evimizin yapısı yoktur aklımızda.

Aslında eşyalarla birlikte kullanacağımız mekanın yapısı da öncelikle göz önüne alınması gereken noktalardan. Sarkıt avizeleri kullanacağımız mekanın yapısından kastımız odanın genişliği, tavanın alçaklığı yüksekliği, odanın ışık alması gibi faktörleri sayabiliriz.

Odanız için kimi zaman kullandığınız avize modelleri küçük kalabilir. Bunu birkaç adımda anlayabilirsiniz. Odanızı adımlayın ya da ölçün mutlaka size yardımcı olacaklardır.

Bir de tavanı basık odalarda sarkıt avize modellerinden fazla uzananları değil de tavana daha yakın modelleri tercih edebilirsiniz.

İşte sizinde beğeneceğinizi umduğumuz birkaç sarkıt avize modeli.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. serap dedi ki:

    taşlı sarkıt avize modelini çok beğendim. O yüzden yeni yıl için bu avize modelini almak istiyorum fiyatını öğrenebilir miyim.

  2. feride dedi ki:

    krom sarkıt avize modelini çok beğendim bu avize modelinin fiyatı nedir?

Tüm Hakları Saklıdır.