Kadın ve Moda

Sakallı İpten Atkı Örnekleri

03.06.2014
Sakallı İpten Atkı Örnekleri

Diyeceksiniz ki bu yaz günü atkı modellerinin ne işi var fakat kış hazırlıklarını da şimdiden yapmak lazım. Bunun için de en kolay biçimde sakallı ipten atkı örnekleri ile başlayabilirsiniz.

Her geçen gün hemen her şeyde olduğu gibi ip çeşitlerinde de farklılıklar oluyor. Bizim de hayatımıza uzun zaman önce giren sakallı ip veya diğer bir deyişle kirpi ip basit örgü tekniği ile gösterişli örgü modelleri ortaya çıkarmamızı sağlıyor.

Sakallı ipten atkı modellerinden sakalı ipten hırka modelleri ve sakallı ipten patik modellerine kadar birçok yerde kullanabilirsiniz bu ip çeşidini.

Fakat biz bugün sizinle en basitinden yani sakallı ipten atkı örnekleri ile başladık. Gördüğünüz gibi sakallı ipten atkı modelleri genellikle tek örgü üzerinden gidiyor.Sakallı ipten atkı yapılışı genel olarak düz örgü ile örülüyor.

Sakalı iple atkıları örerken hareketlendirmek bir şeyler katmak elbette ki sizin elinizde. Dilerseniz sakallı ipi diğer ipler ile birleştirebilir paylaşımlarımızda da gördüğünüz gibi kürk havası verebilirsiniz.

Sakallı İpten Atkı Modelleri

Ya da farklı renkleri bir araya getirerek, düğmeler ekleyerek de sakallı ipten atkılara farklılıklar katabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. zeliha dedi ki:

    kırmızı örgü atkı modelini ve yeşil renkte olan atkı modeli çok beğendim.

  2. ziynet dedi ki:

    sakallı ipten örülmüş atkı örneklerini çok beğendim.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar