Kadın ve Moda

Şahan Gökbakar’ın Yeni Filmi “Osman Pazarlama”nın Konusu

30.11.2015
Şahan Gökbakar’ın Yeni Filmi “Osman Pazarlama”nın Konusu

Şahan Gökbakar’ın yeni filmi Osman Pazarlama’nın konusu, Şahan ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Togan Gökbakar kardeşlerin iş birliği ile kaleme alındı. İkili tarafından yazılan Osman Pazarlama senaryosu ile filmin ne kadar komik olup olmayacağı hakkında pek fikir vermedi, açıkçası.

Şahan Gökbakar‘ın Recep İvedik serileri ile oldukça büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış olması, yeni filmi Osman Pazarlama”nın konusunun da merak edilmesine neden oldu. 19 Şubat 2016 tarihinde vizyonda olması düşünülen film, oldukça merak ediliyor. Filmin konusuna gelecek olursak;

Osman Şaşmaz, bir kıza çok aşıktır ve o kız ile evlenebilmesi için iş adamı olmayı amaçlamıştır. Bunun için de değişik pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktadır. Uzakdoğu üzerinden getirtmiş olduğu ürünleri satmaya çalışan Osman Şaşmaz, küçük bir mahallede ilk çalışmalarına başlamıştır. Aynı zamanda kendisi tarafından icat edilen ürünlerin patentlerini de üzerine almış ve bunların çok daha geniş kitlelere satılması için zengin bir yatırımcı da aramaktadır. Bütün amacı, sevdiği kızın babasına, kendisinin önemli birisi olduğunu kanıtlamaktır. Kendisine yardımcı olan iki yakın arkadaşı da vardır. Feriştah Senem Yıldırım (Filmdeki adı Songül) ve Mehmet Selim Akgül (Filmdeki adı Erkan) de filmde yardımcı oyuncular olarak dikkat çekiyor. Şahan Gökbakar tarafından altıncı uzun metrajlı film olan bu çalışmanın gişe başarısı ise şimdiden merak edilmeye başlandı. Gökbakar yakın zamanda dargın olduğu komedyen Cem Yılmaz’a Twitter üzerinden başarı dilemiş ve aynı şekilde dostane bir cevap almıştı.

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

kız oyunları madecassol krem ne işe yarar