Gözlüklüler İçin Saç Modelleri

15.11.2019
141
A+
A-
Gözlüklüler İçin Saç Modelleri

Büyük gözlük kullanımı veya çerçevesiz, diğerlerine nazaran daha küçük gözlüklerin tercih ediliyor olması, farklı saç modellerinin kullanılmasına neden olacaktır. Topuz yapabilir, kahkul yaptırarak tam gözlük hizasında saçlarınızı kestirebilirsiniz. Bunun yanı sıra gözlüğün üstünden, sola veya sağa olacak şekilde saçınızı yana doğru atarak, eğimli bir şekilde durmasını sağlayabilirsiniz.


2020 Gözlülklülere Saç Modeli

Gözlüklülere Özel Saç Modelleri

Gözlük takam kadınlar tarafından kullanılabilecek en pratik ve en güzel görünüme ulaşılmasını sağlayan modellerin
başında at kuyruğu geliyor. Bunun yanı sıra, başın arka üst bölümünde yapılacak ortalama boyuttaki bir topuz ve saçın yarısının aşağıya salınmış hali de hoş görünüm oluşturacaktır. Bu modeller hem gençler tarafından hem de olgun bayanlar tarafından tercih edilebiliyor. Saçınızın rengi, düzleştirmek veya kıvırcık hale getirmek ise modele bağlı olarak seçiminize kalmıştır.

Kabarık Saçlar için Saç Modeli

Kabarık, elektriklenen inatçı saçlarınıza şekil vermekte zorlanıyorsanız, öncelikle saçlarınıza uygun saç kesimlerini deneyebilirsiniz Doğru saç kesimi ve uygun saç...

Gözlülklülere Saç Modeli 2020

Gözlüklüler İçin Saç Tasarımları

Her yaş grubundan kadının yararlanabileceği şekilde düzleştirilmiş veya kıvırcık hale getirilmiş modellerde saçın toplanmasının yanı sıra, uzunluğunun da büyük bir önemi bulunuyor. Gözlüklüler için saçların her bölgesinin kıvırcık olması, doğrudan uzun süre boyunca doğal bir şekilde gözlerin yanlarından inen bölümün gözlükle hoş bir görüntü ortaya çıkarması mümkün olacaktır. Özellikle de saç tasarımları incelendiğinde hoşunuza en çok gidebilecek birkaç model ortaya çıkıyor.

Saçlarınızın ön bölümünü, kulaklarınızın olduğu kısma doğru alttan geçirebilir ve kulaklarınızın arkasına atabilirsiniz. Bu sayede sol veya sağ yanağınızın birini açık bırakarak, hem gözlüğün hem de yüzünüzün çok daha güzel görünmesini sağlamış olacaksınız. Ayrıca doğal bir yapıya sahip olması, saçlarınızın bu sayede sizi çok daha hoş ve ilgi çekici göstermesini sağlayacaktır.


2019 Gözlülklülere Saç Modeli

Gözlüklüler İçin Saç Önerileri

Gözlükleri bulunan kişiler tarafından yapılabilecek en güzel modeller, yüz tipine ve gözlüğe bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Çerçevesiz gözlüklerde özellikle yüzün ve yanakların çevresinin kapatılmaması, son derece doğal bir görünüm ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Bunun dışında eğer yanakların uzun saçla kapatılacağı ve kulakların görünmeyeceği bir model istiyorsanız, at kuyruğu veya topuz yerine, gözlerinizin ön ve yan kısmında bulunan bir tutam saçı saldıktan sonra, arka kısmı tokayla toplayabilirsiniz.

Bu şekilde hem gözlüğün yanındaki boş bölge kapanmış olacak hem de boynunuz ve yanaklarınızın olduğu kısım tam olarak açık kalmayacaktır.

Gözlülklülere Saç Modeli 2019

Erkeklerde ise saçın aşağıya düşmesi yerine, ön bölümlere fön çekilmesi veya jöleyle dikilmesi, o şekilde tutulması durumunda, çok daha şık bir görünüm ortaya çıkacaktır. Uzun saçlı erkeklerde ise saçların toplanması durumunda, gözlüğün modeline de bağlı olarak görünüm doğrudan etkilenecektir.

Gözlüklüleri Şık Gösteren Saçlar

Gözlükleriniz için şık görünüm elde edebileceğiniz gibi, kendi kombininizi yaparken, etkinliklere katılmak veya günlük kullanımlara yönelik girişimlerde bulunmak da mümkün olacaktır. Günümüzde binlerce kişi tarafından direkt olarak at kuyruğunun yapılması veya ombre yapılması durumunda saçların doğal, salık haldeki görünümü de dikkat çekici bir yapıya sahip olacaktır.

Gözlülklülere Saç Modeli

Saçlarınızın uç kısımlarını sarı tonlarında ombreyle düzenleyebilir, özellikle de güzel görünüm elde edebilmek amacıyla bu tonlar aracılığıyla saçlarınıza fön çekebilirsiniz. Saçlarınızın parlak görünüme sahip olması halinde, direkt olarak güzel bir görünüme kavuşabileceksiniz. Her yaş grubundan insan için at kuyruğu ve düzleştirilmiş saç modelleri, her zaman için gözlüklü modeller için ilgi görmeye devam ediyor.

2019 En Moda Saç Renkleri ve Modelleri

2019 saç modası bu yılın ilk iki ayını neredeyse tamamladığımız şu günlerde 2019 en moda saç renkleri ve modelleri çoktan yerini aldı bile Birbirinden farklı saç...


FOTO GALERİ / Gözlüklüler İçin Saç ModelleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.