Bob Saç Modelleri

04.10.2019
811
A+
A-
Bob Saç Modelleri

Son dönemlerin trend ve ilgi çeken bob saç modelleri, kısa ve uzun stilleri ile her yüz şekline uyum sağlayabilir. Sadece yüzünüze hangi modelinin daha iyi yakışacağı konusunda fikir sahibi olmanız gerekir, böylece hoş ve genç görünümlü bob saç stiline sizlerde sahip olabilirsiniz.

Her yüz şekline yakışan, kısa ve uzun bob saç modelleri; küt bob saç kesimi, Lob saç kesimi (daha uzun önler), kısa asimetrik bob, ters bob, geleneksel a-line bob, dalgalı bob, asi bob, pixie-bob gibi farklı saç stillerine sahiptir.

2020 En Güzel Bob Saç

Kısa Bob Saç Modeli

Bob saç modeli genellikle, kısa saç kesimleri ile bilinir. Tabii en çok karşılaşılan ve özellikle kısa saç sevenler için ideal bir saç stili diyebiliriz. Kısa saçlarına şekil vermek adına da doğru bir tercih olabilir. Kısa bob saç modelleri, görünümünüze modern bir dokunuş katar. Önden uzun ve arkadan kısa saç stili ile genç, hoş bir görünüme sahip olursunuz.

Kısa bob saç modeli; bob kesimlerde, önden genellikle kakül ya da uzun perçemler ile hareket katılabilir. Ya da kakül-perçem kestirmeyebilir sadece bob kesimi yaptırabilirsiniz. Tek başına dahi görünümünüzde değişik yaratır. Kısa bob saç modeli saçlarınıza; gölge, balyaj gibi saç işlemleri de yaptırabilir ve bob kesim saç stilinizi çarpıcı bir hale getirebilirsiniz. İnce telli saçlara sahip olanlar ya da dalgalı saçları olanlar için, kısa bob saç kesimleri ideal bir tercih olabilir.

En Güzel Bob Saç 2020

Uzun Bob Saç Modeli

Özellikle uzun bob saç modeli, her yüz şekline yakışması ile dikkat çeker. Böylelikle isteyen herkes deneyebilir ve yeni bir görünüme kavuşabilir. Ne çok kısa ne de çok uzun olmaması ile orta bir boyuta sahiptir. Yenilik yapmak isteyenler için idealdir. Ayrıca bob kesim saçlarınıza, kakül kesimi yaparak da hoş bir dokunuş katabilirsiniz. Uzun zamandır dikkat çeken saç modelleri arasında olan, bob saç modelleri 2019 yılının da trendleri arasındadır. Ayrıca bob saç stillerine şekil vermekte oldukça kolay, örneğin; doğal ve bakımlı görünmek isteyenler, bob modeli saçlarına hafif dalga verebilirler.

2019 En Güzel Bob Saç

Yüz Şekillerine Göre Uzun Bob Saç Modelleri

Bob saç modelleri her yüz şekline uyum sağlayan saç stillerine sahip olması ile dikkat çeker. Bob kesim tercihinizde, yüz şeklinizi ve tabii ki saçlarınızın ince ya da kalın telli gibi özelliklerini de göz önüne alabilirsiniz.

Bob Saç Modeli: Yuvarlak yüz Şekli

Yuvarlak yüz hattına sahipseniz, uzun bob modeli seçiminizde, katlı olan bob kesimi tercih edebilirsiniz. Böylece katlı hareketi yüz şeklinize, köşeli hatlar kazandırır. Yüzünüze boyut katar ve şekilli yüz şekline sahip olursunuz. Katlı bob saçlarınıza, hafif dalgalar verebilir ve böylece katlı bob saç stilinizi öne çıkarabilirsiniz. Dağınık görünümü sevenler için, uzun perçemi de tavsiye edebiliriz.

En Güzel Bob Saç 2019

Bob Saç Modeli: Kalp Yüz Şekli

Kalp yüz şekline özellikle, ucu küt biten bob uzun saç stili yakışır. Böylece tüm dikkatler uca yoğunlaşır ve çenenin daha yuvarlak hatlı görünmesini sağlar. Saçlarınıza maşa ile dalga şekli verebilir ve doğal görünmesi adına biraz dağıtabilirsiniz.

Bob Saç Modeli: Oval Yüz Şekli

Oval yüz şekline, genel olarak her saç kesimi çok yakışır. Bob saç stili tercihinizde ise kakül ile saçlarınıza ve yüzünüze hareket katabilirsiniz.

En Güzel Bob Saç

Bob Saç Modeli: Kare Yüz Şekli

Kare hatlara sahip olanlar, omuz hizasında bob saç kesimi tercih edebilirler. Böylece yüz şekliniz ve saç stiliniz dengeli bir görünüm kazanır.

Bob Saç Modeli: Dikdörtgen Yüz Şekli

Köşeli ve uzun yüz hattına sahipseniz, çene altından başlayan bir bob modeli kullanabilirsiniz. Böylece yüz şeklinizi dengeleyebilir ve saç stilinizle uyumlu hale getirebilirsiniz.

Yüz Şekline Göre Bayan Kısa Saç Modelleri

Saç modeli seçimini etkileyen birden fazla unsur olabilir Kişinin zevki ve tarzı gibi en önemli ayrıntılardan biri de yüz şeklidir Ancak yüz şeklinize uyumlu saç modeli ile daha...

FOTO GALERİ / Bob Saç Modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.