Açık Renk Saçlar

18.01.2020
242
A+
A-
Açık Renk Saçlar

Açık tenli olanlar için ideal saç tonları, açık renk saçlar günümüzde sayısız renk nüansına sahiptir. Sarı, kırmızı, kumral, gri vb. açık renklerin farklı tonları mevcuttur. Böylelikle her kadın tenine ve alt ten rengine uyumlu hoş bir saç rengine kavuşabilir. Saç rengi seçiminde, ten rengi ve alt ten rengi dikkat çeker.

Açık Renk Saç Çeşitleri

Alt ten rengi, soğuk ya da sıcak gibi özelliklere göre, esmer ve sarışınlarda farklılık gösterir. Tabii açık renkleri günümüzde esmer ya da buğday ten rengine sahip kişilerde günümüzde farklı saç işlemleri dahilinde kullanmaktadır. Örneğin; balyaj, ombre vb. saç işlemleri ile açık saç tonlarını herkes farklı şekillerde kullanabilmektedir.

Açık Renkli Saç Çeşitleri

Beyaz-açık tenli kadınlar için ideal açık renk saçlar; sarı tonları, kumral, bakır tonları vb. daha sayısız saç rengi bulunur. Tabii siyah ve kahverengi gibi renklerinde beyaz ten rengine yakışan tonları vardır. Bu gibi her ayrıntısı ile saç rengi bir nevi, kişilere göre değişebilen bir seçeneği bizlere sunar.

Açık Renk Saç Modelleri

Her beyaz ten rengine aynı saç rengi, aynı oranda hoş olmayabilir. Bu nedenle herkesin kendine özgü bir ten rengi ve kendine yakışan farklı bir saç rengi olduğunu söyleyebiliriz. Yani her kadın kendine yakışan açık tonlarda bir saç rengine sahip olabilir. Ten rengi ve alt cilt tonu vb. noktaları dikkate alarak belirleyebilirsiniz.
Açık Renk Saç Modelleri

2020 Açık Renkli Saç Modeli

Açık renk saç tonlarının yakıştığı saç modellerine baktığımızda; kısa saç modelleri ve uzun saç modelleri dikkati çeker. Özellikle platin sarısı gibi marjinal saç renkleri, kısa saç modelleri ile bütünleşen hoş bir görselliğe sahiptir. Açık renk saçlar genel olarak her saç modeli ile bir arada kullanılabilir. Kısa saçlar için, bob modeli önerilebilir. Kısa ve dalgalı saç modeli ile her mevsim farklı ve modern bir görünüm elde edebilirsiniz. Sarı, kumral gibi açık renk saçlarınızla modern saç modellerini deneyebilirsiniz.

Açık Renkli Saç Modeli 2020

Bob saç modelleri, V kesim saç modelleri, kısa dalgalı saç modelleri, kaküllü saç modelleri vb. daha birçok saç modelini açık renk saçlarla değerlendirebilirsiniz. Saçları uzun olanlar için, açık renk tonları ile ombre gibi hoş saç işlemlerini de önerebiliriz. Böylece zevkinize göre, her türlü açık saç renklerini kullanabilirsiniz.

Açık Renk Saç Modelleri

Açık renk saçlara sahip olanlar için, farklı saç modelleri önerilebilir Tabii ki zevkinize ve tarzınıza göre uyumlu saç modeli kullanabilirsiniz Ama genel olarak belirli saç...

Açık Renk Saç

Saç rengini belirleme adımında, ten renginiz öne çıkar. Açık renk saçlar da bu açıdan, beyaz-açık ten rengine sahip kişilere daha çok yakışır. Tabii esmer ve buğday ten rengine sahip olan kadınlarda farklı saç renklerini değerlendirebilir. Cilt alt tonuna göre ya da ombre gibi saç işlemleri ile birden farklı saç rengini bir arada kullanmanız mümkündür.

Sarı saç tonları, kumral saç tonları, bakır, kırmızı, kahverengi vb. renklerin farklı ve ışıltılı saç renkleri bulunur. Her birini ten renginize ve zevkinize göre deneyebilirsiniz. Henüz size en çok yakışan saç rengini bulamadıysanız, birden farklı seçenekleri değerlendirmenizi önerebiliriz. Bu adımda ise ten renginiz kadar, cilt tonunuzu da dikkate alabilirsiniz. Ayrıca günümüzde her ten rengine yakışan, açık ve koyu saç renkleri elde edilmektedir. Özellikle popüler uygulamalardan biri olan ombre gibi saç işlemleri bu adımda öncelikle tercih edilir.

Açık Renkli Saç Modeli

Sizlerde koyu ten rengine sahipseniz, ombre uygulaması ile saçlarınızın birkaç ton açığını renk geçişleri ile kullanabilirsiniz. Hoş ve güzel bir görünüm için, öncelikle profesyonel bir yardım almanızı öneriyoruz. Böylece istediğiniz saç rengini elde edebilir ve açık renk saçlar ile tarz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Açık Renk Saç

Açık renk saçlar, özellikle açık ten rengine sahip kişilere yakışır fakat her ten rengine uyumlu hoş renk tonları da mevcuttur Sizlerde ten renginize ve cilt alt tonunuza göre,...

FOTO GALERİ / Açık Renk Saçlar

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.