Kadın ve Moda

Saç Örgü Modelleri

07.09.2015

Saç örgü modelleri hakkında içeriğimizin sizlere son trend örgü örneklerini göstermesi açısından önemli olduğunu düşünmekteyiz. Bu sebeple de hem en güzel hem de en moda örnekler arasından tercihte bulunarak, faydalı bir içerik sunacağımızı umuyoruz.

Saç örgü modelleri çok farklı stillerde ve saçın durumuna göre uygulanabilen, estetik şekillerden oluşmaktadır. Topuz örgüler, uzun ya da kısa saça uygun örgüler, farklı ancak şık modelleri ortaya koymaktadır. Konumuzun altından bulunmakta olan resimlerden önce sizlere bir kaç link vermek istiyoruz. Bu linkler bizim sitemizde yayınlanmış ve sizlerin de ilgisini çekeceğini düşünmekte olduğumuz saç stillerinden oluşmaktadır. Bir göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz. Dalgalı Saç Modelleri yanı sıra Maşalı Saç Modelleri ve son olarak ise Günlük Saç Modelleri

Kısa Saç Örgü Modelleri

Kısa saç örgü modelleri biraz daha az kombinasyon olanağı olan stillerden oluşmaktadır. Uzun saçlarda olduğu gibi daha fazla stilde örgü saç yapma durumu söz konusu olmayabilir. Kısa örgülü saçlar önceki senelerde daha ön plandaydı ancak nispeten daha azalmışa benziyor. Fakat çok şık modellerin olduğu da bariz bir gerçek.

Uzun Saç Örgü Modelleri

Uzun saç örgü modelleri

için daha fazla stil deneme şansı olduğu açıktır. Fakat uzun saç olduğu halde örneğin topuz örgü modelleri deneyen kişilere de bazen bu tip örnekler oldukça fazla yakışmaktadır. Resimlerde de görebileceğiniz gibi çok şık modeller genelde uzun olanlar arasında bulunmaktadır. Tabi burada altı çizilmesi gerekn ayrıca bir hususu da öne çıkarmak gerekir. Kısa örgülü saçlar kısıtlı bir stil sayısına sahip olsa da çok daha şık modelleri de barındırmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.