Kadın ve Moda

Rihanna Permalı Saç Modelleri

13.01.2014
Rihanna Permalı Saç Modelleri

Permalı saç modelleri denildiğinde akla ilk gelen ünlü isimlerden bir tanesi de dünyaca ünlü yıldız Rihanna olsa gerek. Öyle ki kimi zaman kurmalı kuaförümüze tarif ederken Rihanna permalı saç modelleri olarak tarif ediyoruz.

Uzun permalı saç modellerinden kısa permalı saç modellerine kadar Rihanna permalı saçların arasında bulabilirsiniz. Gerçi Rihanna saç modelleri başlı başına bir katalog görevi görüyor.

Fakat Rihanna permalı saç modellerini ise ayrı bir yere koymak gerekir. Çünkü permalı saçların her türlüsü bu kadar güzel yakıştırılamaz. Örneğin Rihanna kızıl permalı saç modelleri biz hanımlar için cesaret ister hem perma hem de kızıl renk iddialıdır çünkü.

Fakat katlı permalı saç modelleri Rihanna ile gayet güzel ifade edilebilir.

Fakat biz hanımlar Rihanna permalı saç modellerini beğenip yaptırırken Rihanna gibi özel bir kuaföre sahip olmadığımızı unutmamak zorundayız. Permalı saç modellerinin güzel olduğu kadar az veya çok  bakım gerektirdiğini de unutmamak gerekiyor.

Bu yüzden permalı saç modelleri ve permalı saçların bakımı ile ilgili daha fazla bilgi için aşağıda link verdiğimiz yazılarımıza göz atmanızı öneririz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.