Kadın ve Moda

Renkli Saç Modelleri

27.01.2016
Renkli Saç Modelleri

Renkli saç modelleri artık eskisinden çok daha fazla kombinasyona açık ve etrafımızda görebildiğimiz örneklerden oluşmaya başladı. Seçim yapmak da en güzele karar vermek de zor. Ama biz galerimizdeki renkli saçlar arasından en güzellerini, oylama yaparak belirledik.

Renkli saç modelleri için çok fazla değişik renk ve tondan söz etmek olası. Tabi burada hem yüz tipinize hem ten renginize hem de karakterinize en uygun rengi ve tonu bulmak zor. Ayrıca renk seçiminde herkesin farklı bir düşüncesi olabileceği de ayrı bir konu. Yani bir arkadaşınıza ya da yakınınıza fikrini sorduğunuzda beğenme ihtimali düşük olabilir. Burada çok renkli saçlara alışmamış olmak da toplum açısından değerlendirme sırasında olumsuzluk oluşturabilir. Aslında bizim de çok uç seçimlerin eğreti durduğu kanısında olduğumuzu da söylememiz yanlış olmaz. Tabi galerimizde her tip renkli saç mevcut. Ama biz seçimimizi konu sonunda yapacağız ve en güzel olduğunu düşündüğümüz saçları sizlere listeleyeceğiz. Bu arada belki bakarsınız diye başka konulardan başlıklar da sunuyoruz.

Röfle Saç Renkleri

Patlıcan Moru Saç Rengi

Kızıl Kahve Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

Balyaj Saç Modelleri

Renkli saçlar galeride kendilerini gösterdi ve sıra bizim en güzel renkli saçlar seçimimize geldi. Farkındayız ki herkesin farklı bir seçimi olabilir. Bu nedenle sizle aynı fikirde olmayabiliriz. Fakat en azından bizlerin en düşündüğünü ve hangi renkli saçları daha fazla beğendiğini görebilirsiniz. Unutmadan da ekleyelim. Kısa renkli saçlar ayrı şekilde uzun renkli saçlar farklı şekilde değerlendirilmeyecek. En güzel olan renkli saçlar seçilecek. Dördüncü sırada bulunan ve oldukça hoş görünen bu modeli beğendik ve listemize aldık. Listemizdeki bir diğer model ise on yedi numara oldu. Yukarıda çok daha fazla abartmamak lazım minvalinde cümleler kurduk ama bu ciddi marjinal saçın uyumunu beğendik. Son numaradaki saç bizim en beğendiğimiz saçlar listesinde listeye giren son model. Sizler de hangi renkli saçları daha fazla beğendiğinizi yazın ve yorumlar bölümümüzden bizlere ulaştırın, yayınlansın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.