Kadın ve Moda

Renkli Çocuk Atkı Modelleri 2014

01.01.2014
Renkli Çocuk Atkı Modelleri 2014

Renkli çocuk atkı modelleri ile bu yazımızda annelerin atkı modeli arayışına çözüm bulmaya çalıştık. Anneler her zaman evlatlarını örneği gösterilemeyecek bir sevgi ve şefkat içerisinde koruyup kollamaya çalışır.

Bunun yaşı ve mevsimi önemli değildir. Anneler, daha doğmadan çocuklarına bin bir çeşit örgü eşyası örmeye başlar.

Patik modellerinden tutunda örgü kazak modelleri, örgü çorap modelleri, örgü hırka modelleri, örgü bere modelleri, örgü süveter modelleri gibi bir çok örgü modeli örerler.

Bunlardan biride atkı modelleridir. Anneler bilir ki çocuğu için en kıymetlisi el emeği göz nuru el örgüsü örmektir. Bunu da fazlasıyla yaparlar. Bu örgü modası içerisinde en fazla örülen ve kullanılan örgü modelleri arasında olan çocuk atkı modelleri annelerin severek ördüğü örgü eşyalarından biridir.

Çünkü düz bir örnekle örüp bitirebilirsiniz. Fakat iş rengarenk bir atkı modeli örmeye gelince işler orada biraz değişir. Bir kaç farklı renkte ip kullanarak örmek düz bir atkı örmeye göre biraz daha zordur. Birde renklerin bir birine uyum içerisinde olması gerekecektir.

Siz değerli örgü severlere renkli çocuk atkı modelleri ile ilgili bir çok örnek paylaşıyoruz. Renkli çocuk atkı modeli yapılışı sırasında zorlanmayasınız siye sizlere biraz yardımcı olmaya çalıştık.

Renkli çocuk atkı modelleri için aşağıdaki resimlere göz atınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. betül dedi ki:

    renkli çocuk atkı ve bere modelleri için bir kaç örgü modeli beğendim boş zamanım da örmek isterim.

  2. sibel dedi ki:

    o kadar çok çeşit var ki inanın insan hepsini örmek istiyor. Gel gör ki işten vakit bulup da öremiyorum.

  3. müzeyyen dedi ki:

    her zaman el örgüsü bir başka oluyor. o yüzden beğendiğim atkı modelini genel de ben örerim.bu beğendim modellerden de 2014 için öreceğim.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar