Kadın ve Moda

Püsküllü Elbise Modelleri

19.01.2016
Püsküllü Elbise Modelleri

Püsküllü elbise modelleri, farklı ve klasik örneklerle sitemiz içerisinde bulunan galerimizde sergilenmektedir. Galerinin sonunda da editörlerimiz tarafından en güzel olduğu düşünülen elbiseler belirlenecek.

Püsküllü elbise modelleri, değişik örneklerin olduğu galerimizde hemen alt kısımda sergilenmektedir. Klasik modellerle beraber değişik modelleri sergilerken, giyim mekanına göre de farklı elbiseleri görebilirsiniz. Örneğin abiye püsküllü elbiseler ve günlük püsküllü elbiseler galeride birlikte bulunmaktadır. Bu elbiselerin hangilerinin diğerlerinden daha güzel göründüğü konusunda editörlerimiz tarafından galeri altında bir analiz yer almaktadır. Sizlere hangilerinin daha güzel göründüğünü bilmiyoruz ancak bu sitedeki editörlerce yapılan yorumları, konu altında görebilirsiniz. Öteki yazılarımızdan elbiselere bakmanız için linkleri sıraladık. Tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Günlük Elbise Modelleri

Marsala Rengi Elbise Modelleri

Siyah Kısa Abiye Elbise Modelleri

Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Püsküllü elbise dendiğinde gösterilebilecek örneklerden en şıklarını gördüğünüzü düşünüyoruz. Tabi en şıkların da en şıkları olabilir. Bunun için bizler tarafından yapılmış olan en güzeller sıralamasını sizlerle paylaşacağız. Sıra numaralarına göre elbiseleri analiz etmeye başlayalım. En beğendiğimiz model aslında 2 tane. Ayrım yapmadık ve birinci sıraya iki modeli ekledik. Beşinci sıradaki model (ikili siyah ve beyaz elbise) ile dördüncü sıradaki modeli 1 ve 2 numara olarak seçtik. Sondan ikinci durumda olan yazlık model de bizim çok beğendiğimiz püsküllü elbiselerden bir tanesi oldu. Sondan yedinci sıradaki model için de benzer bir yorum yapmak mümkün. Bu sıralama bizlerin en fazla dikkatini çekenler olarak öne çıktı. Sizlerin yapacak olduğu sıralamaları yorumlar alanından paylaşabileceğinizi hatırlatalım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Damla dedi ki:

    Bu ikili siyah beyaz püsküllü elbiseyi nerden temin edebiliriz ,marka ismi vs ?yardımcı olursanız cok sevinirim

Tüm Hakları Saklıdır.