Kadın ve Moda

Plaj Elbisesi

22.06.2016
Plaj Elbisesi

Plaj elbisesi modellerini sizlere sunarken, aynı zamanda hangilerinin çok daha güzel olduklarını oylayacağız ve sizlerle en iyi bulduklarımızın listesini paylaşacağız.

Plaj elbisesi kategorisinde seçilmiş olan çok sayıda örnek model için alt taraftaki galerimizi inceleyebilirsiniz. Bu galeride yer alan çok şık plaj elbisesi modelleri için bir değerlendirme yaparak, en iyileri belirleyeceğimizi söylemiştik. Şimdi söylediğimiz gibi sizlere seçmiş olduğumuz ve en iyiler olarak nitelediğimiz modelleri sayalım.

Plaj elbiseleri içerisinde dikkatimizi çekenlerden bir tanesi, on iki numaradaki model oldu. Hem farklı bir stil hem rahat hem de şık diye tanımlanabilecek olan bu elbise, bizden tamamen geçer not aldı. Bu model gibi çok dikkat çekici ve son derece de etkileyici olan bir diğer plaj kıyafeti ise on dört numaradaki siyah beyaz kombini oldu. Gerçekten, şıklık konusunda bir plajda olunabilecek en şık görüntülerden birisini elde etmek için rahatlıkla tercih edilebilir. Bir numaralı model için de beğendiğimizi ifade ederek, en iyiler listemizi tamamlıyoruz. Bizlerin yapmış olduğu gibi bir seçim yaparak, yorum alanı yoluyla bizlerle paylaşabilirsiniz. Hem bizim hem de sizden sonra gelecek olan ziyaretçilerin görecek olduğu yorumlarınızla fikir verebilirsiniz.

Sizlere son olarak diğer konularımızdan örnekler sunmak istedik. Gerçekten çok detaylı ve ilgi çeken konularımızın başlıklarını sizlere paylaşıyoruz. Tıklayarak, bu konulardaki modelleri inceleyebilir ve detayları daha detaylı görebilirsiniz.

Yazlık Uzun Elbise Modelleri

Mini Şort Modelleri ile Yaz Geldi

Dolgu Topuk Sandalet

Bayan Sandalet Modelleri

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar