Örgü Bayan Hırka Modelleri 2013

17.02.2013
2.944
A+
A-
Örgü Bayan Hırka Modelleri 2013

Bayanlar için vazgeçilmez bir giyim aksesuarıdır hırkalar.

Özellikle elde örülmüş hırkalar daha çok tercih edilmekle birlikte değişik hırka örnekleri aranmakta ve çok şık örgü bayan hırkaları örülebilmekte.

Bizde değişik şıklıkta ve örneklerde birçok hırka modellini bayan hırka ören hanımlar için hazırlayarak aşağıda örgü bayan hırka resim galerisinde sizlere sunduk. Birçok değişik modelde örgü bayan hırka örneği görmeniz mümkün galerimizde.

Bu modellerden birini örnek alıp örebilir ya da hayal gücünüzün ötesinde bir tasarımla çok daha şık ve modaya uygun bir bayan hırkası örebilirsiniz. Örgü bayan hırka modeli rengi sizin tercihinize kalmış. Ya da giyeceğiniz elbisenize uyum sağlaması açısından elbisenize uygun renklerde örgü bayan hırka örmeniz daha yerinde olacaktır.

2013 modası olan uzun hırka modelleri dar kot pantolon ve ince tayt giyinenler için hem şık bir görünüm hem de modaya uygunluk açısından çokça tercih edilmekte. Tayt üstüne giymek için çok şık bayan hırka modelleri oluşturabilir ve örebilirsiniz.

Hırkanıza düğmeler ekleyerek daha şık görünmesini sağlayabilir, kapşon örebilir yada ekleyerek değişik tarzlarda bayan hırka modelleri üretebilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. leylaok dedi ki:

    örgü bayan hırka modelleri yazınız özellikle görselleri ile faydalı oldu anneme bir kaç model hırka modelinden ördürmeye başladım bile 🙂

  2. neriman dedi ki:

    kendime hırka örmek istiyorum hırka örmekle ilgili bilgi verebilir misiniz. yazıda sadece hırka modelleri var