Fiskos Masası Dantel Örtüleri 2013

22.02.2013
12.234
A+
A-
Fiskos Masası Dantel Örtüleri 2013

Hemen hemen her evin vazgeçilmezleri arasındadır fiskos masaları ve olmazsa olmazı fiskos masası örtüleri.

Fiskos masaları hem evlerimizin köşelerini süsleyip hem de üzerine çay kahve içip dostlarımızla muhabbetimizi yaptığımızdan dır ki adı fiskos masasıdır.

Söz konusu muhabbet olunca fiskos masası örtüleri de bir o kadar özenli ve şık olmalıdır. Yılların eskitemediği ve bayanların kullanmaktan ve hazırlamaktan hiçbir zaman bıkmadığı el emeklerinden biridir fiskos masası örnekleri.

 

 

Fiskos masası örtü modelleri çeyizlerin baş aktörlerinden bir tanesidir. Geçmişten günümüze her genç kızın çeyizini süsleyen bir birinden farklı fiskos masası örtüsü örneğine rastlamak mümkündür. Bayanların misafirliğe gittiğinde gözleri hemen ilişiverir fiskos masası örtüsü örneğine.

Her bayan kendi fiskos masası örtüsü örneğinden ve yapılışından söz eder. Evinde farklı çeşitte modelleri kullansa da yeni bir fiskos masası örtüsü örneğini öğrenip sahip olmaya çalışır.

Fiskos masanızın uzunluğuna göre ister uzun ister kısa fiskos masası örtüleri kullanarak evinizde zarif bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yine zevkinize göre renkli fiskos masası örtüsü örnekleri farklı çeşitlerdedir.

En yaygın bilinen dantel fiskos masası örnekleri altına yerleştireceğiniz bir astarla dantelin beyazla olan şıklığını evinizdeki eşyalarla uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Dantel denilince motifli dantel fiskos masası örneklerini unutmamak lazım.

Zevkinize göre isterseniz renk renk öreceğiniz motifleri bir araya getirerek kendine özgü bir fiskos masası örtüsü örneği oluşturabilirsiniz.

Yine çok emek isteyen ama görüntüsünde ayrı bir zarafet taşıyan iğne oyası fiskos masası örtüsü örnekleri evinizin havasına hem şık bir görüntü hem de evinizdeki emeğinizin bir sembolü olacaktır.

Becerikli bayanlar aynı zamanda bol boş zamanınız varsa sadece kendi evinize şıklık katmak için değil de çeşitli fiskos masası örtüsü örneklerinden hazırlayıp pazarlayarak bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Bizlerde hem evlerinizi bezemeniz hem de kızlarınızın çeyiz sandıklarını süslemesi için faklı model ve renklerde fiskos masası örtüsü örneklerini sizler için bir araya getirdik.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. asuman dedi ki:

  bu fiskos masası dantel örnekleri hazır yoksa örülüyor mu

 2. fidan12 dedi ki:

  fiskos masa örtüsü yaptırmak istiyorum ama kime yaptırabilirim kafamda fiskos masası örtü örnekleri var güvenebileceğim birine yaptırmak istiyorum

  1. ayse dedi ki:

   fidan hanim istediginiz modelde örebilirim 450-500 arasi

 3. figen dedi ki:

  fiskos masamı modeli arıyordum sonunda buldum sizde var mı acaba alabilir miyim