Dantel Masa Örtüsü Modelleri 2013

27.02.2013
3.908
A+
A-
Dantel Masa Örtüsü Modelleri 2013

Dantel masa örtüsü örmek gerçekten zor ve maharet isteyen bir iştir. Dantel masa örtüsü örerken hem büyüklüğünü ayarlamak hem de modelini ayarlamak ister.

Fakat birçok dantel masa örtüsü örnekleri yaptıkça elinizde zamanla şekillendikçe daha doğrusu sizler ustalaştıkça size örerken zevk verir.

Dantel masa örtüleri sadece dantelin klasik rengi beyazdan veya kemik renginden ibaret değildir. Sizin zevkinize göre salonunuzun, mutfağınız dekorasyonuna göre istediğiniz renk ve modelde dantel masa örtüsü örnekleri bulunmaktadır.

Motifli dantel masa örtüsü modellerinin motif sayısını artırarak ya da azaltarak kendinize uygun bir örtü oluşturabilirsiniz. Ya da aralarına boncuklar geçirerek kendinize özgü dantel masa örtüsü oluşturabilirsiniz.

Parça parça ördüğünüz dantellerinizi uygun bir kumaşla birleştirerek dantel kumaş uyumlu dantel masa örtüsü modeli oluşturabilirsiniz. Hazır satılan işlemeli mendil modellerini basit dantel örerek birleştirerek hoş bir dantel masa örtüsüne sahip olabilirsiniz.

Kızlarınızın veya kendi çeyizine birkaç tane dantel masa örtüsü modeli ekleyerek torunlarınıza kızlarınıza bir el emeği hatıra bırakabilirsiniz. Çünkü dantel masa örtüleri de üzerinden isterse yüzyıl geçse de modası geçmeyecek geleneklerden biri çoktan oldu bile.

Dantel masa örtülerinin modası geçmekten ziyade her geçen gün yaratıcı hanımların maharetli ellerinde şekilden şekle renkten renge bürünüp kendini yenileyerek çeyiz sandıkları ve masalarımızdaki yerini sağlamlaştırıyor.

Sizlerde sizler için birçok şekil ve model ve renkte seçtiğimiz dantel masa örtüsü örneklerinden birini kendiniz için hazırlayabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. fatma dedi ki:

    dantel masa örtülerinize bayıldım acaba kaç tl ye satıyorsunuz.

  2. fadime dedi ki:

    dantel masa örtülerini sitenizden satın alabilir miyim

  3. deniz dedi ki:

    dantel masa örtüsü modellerinizin fiyatları nedir