Bayan Yelek Modelleri ve örnekleri 2013

07.02.2013
5.786
A+
A-
Bayan Yelek Modelleri ve örnekleri 2013

Kendi şıklığını tamamlamak isteyen bayanlara bir seçenek daha var. Sade bir kıyafetinizi kendi tasarladığınız bir yelekle daha şık daha gösterişli bir hale getirebilirsiniz. Veya soğuk kış günlerinde ellerinizle öreceğiniz bir yün yelekle ısınabilirsiniz.
Şık bir görünüm verdiği gibi sizleri soğuk kış günlerinde sıcacık tutacak olan örgü yelek modellerini kendi tercihinize ve zevkinize göre renk renk model model örüp üzerini yine düzenleyebilirsiniz.

İsterseniz bir kemer yardımıyla hoş bir görüntü yakalayabilirsiniz. Yaka kısmına geçireceğiniz bir peluşla şık hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Boyunu biraz daha uzun örerek tunik şeklinde taytlarınızla kullanırken göğüs altına kadar örerek bolero olarak da örerek örgü yelek modelleri oluşturabilirsiniz. Her şey sizin zevkinize ve yaratıcılığınıza kalmış.

Bu yılın yelek modellerinde sade fakat canlı renkler ön plana çıkmaktadır.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. ziynet45 dedi ki:

  en baştan dördüncü dantel yelek modeli çok güzelmiş. o resimdeki dantel yelek örneği hazır mı yoksa elde örme mi? bilgi veriseniz nerde satılıyorsa kesinlikle almayılım gerçekten çok şık ve güzel. yelek modelleriniz de çok güzelmiş ayrıca

 2. tülay dedi ki:

  dekolteli bayan yelek modeli çok hoşuma gitti. beyaz askılı yelek modeli süper

 3. esra12 dedi ki:

  ilk sıradaki dördüncü beyaz dantel yelek modeli çok güzel ve çok şık duruyor. acaba elde örme bir yelek örneği mi yoksa hazır bir yerde satılıyor mu o dantel yeleği almak istiyorum yardımcı olur musunuz

 4. leyla23 dedi ki:

  daha kalın ipten yapılmış kışlık yelekler den yokmu acaba

 5. aygüle dedi ki:

  dantel yelek modellerinizi çok beğendim satış yapıyor musunuz

 6. buşra dedi ki:

  bayan yelek çeşitlerinden birinci ikinci ve üçüncü örgü ve tığ işi modellerinin fiyatlarını öğrenebilir miyim.

 7. ceren dedi ki:

  çok güzel yazlık ve kışlık örgü modelleri var fiyatlarını öğrenmek istiyorum. Hatta yapılışlarını öğrenmek istiyorum.