Kadın ve Moda

Örgü Çaydanlık Kılıfı Modelleri ve Yapılışı

15.02.2014
Örgü Çaydanlık Kılıfı Modelleri ve Yapılışı

Evinde A’ dan Z’ ye kadar kendi dokunuşlarını yapmak isteyen hanımlar örgü çaydanlık kılıfı modelleri ve yapılışı başlıklı yazımızda paylaştığımız bu örgü modelleri eminiz çok hoşunuza gidecek.

Örgü çaydanlık kılıfları bizde önemli bir yere sahip olan çay zevkine ayrı bir hava katacaktır. Hem günlük yaşamınızda yalıtım görevi görüp uzun süre çayınızın soğumasını engelleyip hem de şık görüntüsüyle örgü çaydanlık örtüsü modelleri çay saatinizi keyifli bir hale getirecektir.

Örgü çaydanlık örtüleri ile misafirine özen gösteren hanımlar için ayrıca hoş görüntüler verecektir. Zaten aylaştığımız şık örgü çaydanlık örtüsü modellerine bakarsanız ne demek istediğimizi daha net anlayabiliriniz.

Kolay örgü çaydanlık modellerinden en zoruna kadar hemen her türlü örgü çaydanlık kılıfı modellerine yer vermeye çalıştık. Aslına bakarsanız galerimizde gördüğünüz örgü çaydanlık örtülerinden hiçbiri çokta zor değil.

Örneğin çiçekli örgü çaydanlık kılıfı modelleri birçok hanımın tercih ettiği modellerden ve aslında daha önceki yazılarımızda paylaştığımız Örgü Çiçek Motifleri ve Yapılışı başlıklı yazımızdaki çiçeklerden faydalanarak oldukça farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz.

Örgü çaydanlık kılıfı modelleri ve yapılışını kendinizi çok zorlamadan örebilirsiniz. Ya da bildiğiniz herhangi bir örgü tekniğinden faydalanarak basit örgü çaydanlık kılıfı modelleri örebilirsiniz.

İşte sizin için bir araya getirdiğimiz birbirinden farklı en güzel örgü çaydanlık modelleri.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. sevil dedi ki:

  ne kadar da hoş örgü çaydanlık kılıfı modelleri varmış inanın galerin izde harika modelleri görüyorum bu yüzden beğendiğim modelden alacağım mutlaka.

 2. betül dedi ki:

  bu modelleri öyle içten ve güzel örmüşler ki inanın alınmayacak gibi değil modeller çok hoş olmakla birlikte müthiş örülmüş modeller bayanların ellerine ve kollarına sağlık diyorum.

 3. ezgi dedi ki:

  yahu insanın aklına bile gelmez bu demlik modellerini örmek ama öyle akıllı ve eline yatkın bayanlarımız var ki inanın müthiş yararlı ve çok üretilen modeller örmüşler de haberimiz yokmuş siteye de yazmasalardı böyle modelleri de görmeyecektim tabiki de yazanların payı da var ne diyim bayanlara gerçekten çok ama çok beğendim tebrik ederim vallahi

 4. irem dedi ki:

  örgü çaydanlık modelleri o kadar güzel ki ayrı ayrı yeri vardır bizim için örgü modellerinin, bayanların ev dekorasyonlarına uygun çok şık örgü çaydanlık modelleri yapımında her zevke uygun olmakla birlikte harika gösterişli modelleri görebiliyorum.

 5. ceren dedi ki:

  benim zevkime göre o kadar çok güzel çaydanlık örgü modelleri var ki hepsi de birbirinden güzel.

 6. sevim dedi ki:

  örgü çaydanlık modelleri porselen demlikler için çok güzel oluyorlar

 7. Hülya Eriş Yılmaz dedi ki:

  Beğendiğim bir modeli alabilmek için ne yapmalıyım)

Tüm Hakları Saklıdır.