Kadın ve Moda

Okula Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

17.03.2022
Okula Giderken Yapılabilecek Saç Modelleri

Okula giderken yapılabilecek saç modelleri her zaman pratik olmak durumundadır. Bununla birlikte okula giderken yapılabilecek saç modelleri şık bir görselliğe ev sahipliği yapmak da durumundadır. Her sabah erken saatler de okula giderken saçlarınızı yapmak zor geliyor üstelik bir de saçlar şekillendirmek de zorlanıyor iseniz bu yazı tam size göre. Pratik olacak bir şekil de saçlarınıza şekil vermeniz için ve de bu modelin özen ile yapılmış gibi görünmesini istiyor iseniz hazırlanan modelleri okumalısınız. İşte bu yazı da sizlere okula giderken yapabileceğiniz kolay saç modellerini topladık.

2019 Okul için Saç Modeli

Okula giderken yapılabilecek saç modelleri özellik ile de de kış mevsimin de saçlarınızı yapmaya üşeniyor iseniz ve de akşamları yatmadan önce de yapacağınız sabah olunca da üzerinden bir kere düzeltip muhteşem görünüme kavuşabileceğiniz modelleri tercih edersiniz. Yapımı oldukça kolay olan saç modelleri sizi olduğunuzdan havalı gösterebilir. Hem çok rahat hem de çok zarif görünen hazırladığımız saç modellerini çok beğeneceksiniz.

[haber id=”5535″]

Okula Giderken Saç Modelleri

Okula giderken herkesin en büyük sıkıntısı bu sanırım hem güzel hem rahat olmak isteriz. Size yardımcı olmak için birkaç fikir hazırladık okula giderken saç modelleri.

2019 Okul için Saç Tasarımları

Sade Dağınık Topuz Modelleri

Genel olarak da sade dağınık topuz modelleri biz çok seviyoruz. Hem rahat hem sade şık bir görünüm vermektedir. Bu saç modelini istersen de biraz saçlarını maşa ile dalgalandırarak havalı bir görünüm yakalayabilirsin. Günlük sade saç topuzu için saç köpüğü yeterli olmaktadır. Saçlarını ensede sade dağınık topuz yaparken saç lastiği ile de saçlarını topla daha sonrasın da saçlarına topuz görünümü vermelisin. Bu saç topuz modelinin kusursuz görünmesinin tersine biraz salaş kalmasını sağlaman gerek. Unutmamalısın, dağınık topuz modeli ne kadar salaş olursa o kadar da havalı durur. Çok pratik olan ayrıca çok da şık görünen sade dağınık topuz modelleri vardır en kolayı olan birinden bahsedelim.

[haber id=”21650″]

Saç modelini çok seveceğine eminiz. Saçlarınızın tamamını ensede toplamalısınız. Daha sonrasın da da atkuyruğu yapılan saçlarınızı saç lastiğinin arkasından geçirmelisiniz. Saçlarınızın uzunluğuna göre de bu işlemi birkaç kere yapmanız gerekir. Son olarak da saçlarını tel toka ile sabitlemen gerek. Saçlarının önünden ince saç tutamları bırakıp daha doğal görünüm verebilirsin.

2019 Okul için Saç Yapımı

Okula Giderken Yapılabilecek Kolay Saç Modelleri

Acele ile geç kalınan okul için hızlı kolay pratik saç modellerini oluşturduk sizler için. Okula giderken yapılabilecek kolay saç modelleri.

Balerin Topuzu / Düşük Topuz

Saçlarınızın kirli ve yağlı göründüğünü düşündüğünüz zamanlarda balerin topuzu imdadınıza yetişebilir. Yapılış süresi sadece çok az dakikanızı alacak düşük topuzu kış mevsimin de bol kazaklarla sizi zarif göstermektedir.

At Kuyruğu

Uzun saça sahip olan kadınların en büyük sorunu saçlarını şekillendirmek olmaktadır. Gün için de hem bozulmayan hem de yapımı çok kolay bir saç modeli arıyor iseniz at kuyruğu ideal bir seçim olmaktadır sizin için.

Bohem Saçlar

Saçları okula giderken hem doğal hem de zarif olmasını istiyor iseniz kenarları hafif dağınık ve de akşamdan örülen saçlar muhteşem bir tercih olmaktadır.

Düz Topuz Modelleri

Bu düz topuz modelleri işlemin de ilk önce yapmanız gereken saçlarınızı düzleştirmek ve enseden biraz yukarda bağlayarak saçın etrafında dolandırmanız saçınızı ön tarafınada sprey sıkarak saçların düz olmasını sağlayın.

Yan Dağınık Topuz

Yan dağınık topuz modeli, dağınık saç topuz modelleri arasında ki en güzel saç modellerinden biri olmaktadır. Saçlar da ki hacmini omuzlarının üzerinden belli etmek isterseniz eğer saçlarını tam arkan da değil onun yerine yan da topuz yapmalısın. Yan dağınık topuz modeli özellik ile de orta ve uzun boyu olan saçlara çok yakışmaktadır. Saçlarını ilk önce yan tarafta at kuyruğu toplatıp daha sonrasın da burma işlemi yaparak dağınık topuz görünümü vermelisin. Bu saç tarz modelin de perçemlerini ya da kakülün ile birleştirmen gerek.

2019 Okul için Saç

Çift Örgü Modelli Dağınık Topuz

Dağınık topuz yapacak bile olsam örgülerimden vazgeçmem diyorsanız çift örgü modelli dağınık topuz tam size göre o zaman. Saçlarınızın hacmini ön plana çıkarmanız için örgülerini sıkı sıkı örmek yerine daha salaş ve gevşek bir örgü örmelisiniz. İki taraftan da ince saç tutamlarını örme işleminden sonra saçlarını yukarıda topuz yapacaksın. Topuzunuzdan sarkan saç tutamlarını maşa ile dalga şekli vererek daha doğal görünmelerini sağlarsınız. Son olarak da saç spreyi ile örgülü dağınık topuzunuzu sabitlemeyi unutmamalısınız.

Kısa Saçlılar İçin Topuz

Kısa saçlı olanlar için dağınık topuz modeli her ne kadar zor görünse de başarabileceğinize emin olabilirsiniz. Dağınık topuz işlemi yaparken aradan kısa saçlarınızın çıkmaması için saç spreyi kullanıp ondan yardım alabilirsiniz. Kısa saçlarınızın hepsini topuz yapmak yerine yarım topuz modelini denemenizi öneririm. Böylelikle de saçlarını daha rahat kontrol altına alırsın. Mükemmel dağınık bir topuz modeline ulaşmanız için bu ipuçlarını değerlendirmeyi unutmamanız gerekir.

2019 Okul Saç Modelleri

Salaş Topuz Modelleri

Evde oturduğunuz yerden yapılan, yaptığımız o sıradan basit salaş topuzu dışarı çıkarken bir türlü yapmayı beceremiyoruz. Ayna bile kullanmadan yaptığımız ev topuzunun güzelliğini herkes bilmektedir. Şimdi o özenmeden kolaylıkla yaptığımız salaş topuzun sırlarını seninle paylaşacağız. Kusuru olmayan ev topuzu dışarı çıkarken nasıl yapılacak? Farklı salaş topuz modelleri ilham alıp sen de bu modelleri denemek isteyebilirsin. Unutmaman gereken, önemli olan çok fazla özen göstermeden yapmandır. Salaş topuz modellerini özel davetler de de tercih edersin. Bunun için de saçlarını önce saç köpüğü ile dalgalandırman gerekir. Daha sonrasın da saçlarını ensede topuz yaparak ayrıca topuzunun da ucunu tel toka ile sabitlemelisin. Saçlarının salaş görünüm elde etmesi için önlerden ince tutamlar çıkarman gerek. Daha sonrasın da da bu tutamları dalgalandırarak kusursuz muhteşem bir gece topuzu elde etmiş olursun.

Okula Giderken En Çok Talep Gören Saç Modelleri

Okula Giderken En Çok Talep Gören Saç Modelleri

Okula giderken hem şık hem de kullanışlı saç modellerini tercih etmek gayet mantıklıdır. Bu noktada klasik ev topuzunun sıklıkla tercih edildiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Yine yarım topuz olarak isimlendirilen modelin de gözde tasarımlar arasında yer aldıkları bilinmektedir. Pratik maşa modelinin de gözde tercihler arasında yer almakla birlikte harika bir şıklığın da adresi konumunda yer aldığını söyleyebiliriz. Ayrıca Hollanda örgüsüyle atkuyruğu modellerinin de gözde saç modelleri arasında yer aldıklarını ifade etmek mümkündür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.