Erkek Kısa Saç Modelleri 2013

18.02.2013
3.108
A+
A-
Erkek Kısa Saç Modelleri 2013

Erkek saç modası ünlülerin ve bilindik film oyuncularının da etkisiyle kısa saç modası büyük hızıyla devam ediyor.

Çok kısa saç modeller en moda saç kesim modelleri olarak rağbet görmekte.

Saç kesimi kesinlikle yüz hatları ve şekli ile doğrudan ilgilidir. Yüz hatlarınızı ve şeklinizi dikkate almadan kısa saç modeli uygulamaya çalışırsanız göreceksiniz ki sonuç facia.

Çünkü toplu bir yüz şekliniz varsa çok kısa saç modeli bıraktığınızda yüzünüz daha da toplu yani büyük görünecek buda siz çevrenizdeki ve yeni tanışacağınız insanlara karşı olumsuz bir bakış açısıyla bakmalarına sebep olacaksınız.

Uzun bir yüz hattınız varsa istediğiniz kısalıkta saç kesimi yaptırarak kısa saç modasına rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz. Kısa saç modelinin en uygun düştüğü yüz şekli uzun yüz şekline sahip olanlar içindir.

Özellikle koyu saç rengine sahip insanlarda kısa saç açık saç rengine sahip olan kişilere göre daha uzun görünecektir. Saçınızın renginin de kısa saç kesimi ile yakından alakalı olduğunu göz ardı etmeyin.

Bu yüzden saç renginizi dikkate alarak kısa saç modelinizi buna göre belirleyerek yaptığınızda istediğiniz kısa saç modelini elde etmeniz mümkün olacaktır.

2013 yılının en moda kısa saç modeli saçın üst kısmı kenarlara göre daha uzun ve dağınık bir şekilde model bırakılmış bir saç tipidir. İsterseniz saçınızın üst kısmını ve kenarlarını aynı uzunlukta bırakarak kısa bir saç tipi uygulayabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. avni dedi ki:

    erkek kısa saç modellerinizi beğendim. bende saçlarımı uzatıyordum ama kısa saç modellerinizden birini yaptırdım ve gerçekten de çok yakıştı saygılar.

  2. ender dedi ki:

    erkek kısa saç modelleri her zaman güzel durur da uzun yüz tipine sahip olana nasıl duru bilemedim nasıl olur sizce

  3. arda dedi ki:

    bence erkeklere kısa saç daha çok yakışmakta bence