Kadın ve Moda

Mezuniyet Abiyeleri

17.04.2016
Mezuniyet Abiyeleri

Mezuniyet abiyeleri, sitemiz içerisinde en şık duran ve beğenilen örnekleriyle sizler için sergilenmektedir. Bu sunum içerisinde bir de bizler tarafından belirlenecek olan en güzeller listesi olacak.

Mezuniyet abiyeleri arasında uzun ve kısa modeller yer aldığı gibi çok değişik stil ve havada modeller de bulunmaktadır. Düşük omuzlu mezuniyet elbisesi modellerinden önü kısa arkası uzun örneklere kadar geniş bir çeşit sunmanın daha doğru olacağını düşündüğümüzden, aşağıdaki galeri içerisinde çok farklı ve klasik örnekleri bir arada bulabileceksiniz. Editörlerimizden üçü tarafından genel olarak beğenilen modelleri de bir liste şeklinde sizlerle paylaşacağız. Yani, konumuzda sadece şık modelleri görmeyecek, aynı zamanda da bizlerin fikirlerini de öğreneceksiniz. Hemen bizlerin beğendiklerinin hangileri olduğunu açıklayalım. Bu arada hatırlatma yapalım. Bizlerin seçtiği elbiseler genel olarak estetik açıdan değerlendirilmektedir. Uzun, kısa ya da dekolte gibi ayrımlar yapılmamaktadır.

Dört numarada kendisine yer bulan ve etkileyici bir farklılık sunan mezuniyet elbisesi, göz alıcı demek, doğru olacaktır. Bu elbise bizlerin listesinde yer alıyor. Bir numarada yer alan fırfırlı model için de söyleyeceklerimiz farklı olmayacak. Aynı şekilde etkileyici olan bu model de listemizin baş köşesindeki modellerden oldu. Yedi numaradaki kısa straplez model de bizlerin beğendiklerinden birisi. Bu model de mezuniyet elbiseleri arasında dikkat çekenlerden birisi.

Sizlere diğer konularımızdan ilginizi çekebilecek yazılarımızı da sunmak istedik ve link olarak aşağıya ekledik. Mutlaka göz atmanız gerektiğini düşünüyoruz.

Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2016

Mezuniyet Gecesi Giyim ve Kombin Önerileri

Balo Kıyafetleri 2016

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar