Oflu Hoca’nın Şifresi Filmi Konusu ve Oyuncuları

02.05.2016
962
A+
A-
Oflu Hoca’nın Şifresi Filmi Konusu ve Oyuncuları

Oflu Hoca’nın Şifresi Filmi konusu ve oyuncuları ilgili bilgileri, yazımız içerisinde bulabileceksiniz. Film yine sevenlerine eğlenceli dakikalar sunmak için espri dolu sahnelerle karşınızda olacak.

Oflu Hoca’nın Şifresi Filmi’nin konusu, yine eğlence dolu maceralardan oluşuyor. Başkanlığı kaptırmış olan Ahmet’in Oflu’ya olan siniri geçmemiş, durumdadır. Bunun nedeni de Oflu yüzünden hem maddi zarara uğraması hem de itibar kaybı yaşamasıdır. Bu arada müteahhit olan İdris, Nur’u oğlu Şaban’a isteyecektir. Ahmet yeniden başkan olmak istediğinden de bu teklifi hemen kabul eder. Bu olayı öğrenen Oflu ve Kadir de Nur’u kaçırmak için plan yapar. Tabi işler planlandığı gibi gitmez ve Nur yerine Ahmet’in halası bu ikili tarafından kaçırılır. Kaçırılan halanın ise gönlü Ali Osman’dadır. Ali Osman ise bu durumdan rahatsızdır. Hala ise Ahmet’e bir teklif yapar ve eğer Ali Osman’ı kendisi ile evlenmeye ikna edebilirse, arsalarını üzerine yapacağını haber verir. Ahmet bu teklif karşısında heyecanlanır ve Oflu’ya bir teklif sunar. Eğer Oflu babası Ali Osman’ı razı ederse, Nur’u Kadir’le evlendireceğini söyler.

Nikah hazırlıkları başlamıştır.Ahmet de planlarını uygulamaya koymak istemektedir. Ali Osman ile halanın nikahı kıyılacak, daha sonrasında ise sıra Kadir ile Nur’un nikahına geldiğinde çark edecektir. Amacı Nur’un Şaban’la evlenmesi ve zengin dünürdür. Oflu ve Ali Osman’ın bu duruma uyanması sonucunda, işler planladığı gibi gitmez ve eğlenceli macerada tempo da yükselir.

Başrollerindeki oyuncular; Çetin Altay, Köksal Engür, Başak Daşman ve son olarak da Ahmet Varlı

Filmin vizyon tarihi ise 13 Mayıs 2016

FOTO GALERİ / Oflu Hoca’nın Şifresi Filmi Konusu ve Oyuncuları

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.