Hızlı ve Öfkeli 6 Fragmanı İzle

08.02.2013
1.844
A+
A-
Hızlı ve Öfkeli 6 Fragmanı İzle

Yönetmenliğini Justin Lin’in yaptığı, başrollerini Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Luke Evans, Michelle Rodriquez, Gina Carano, Jordana Brewster ve Gal Gadot’ paylaştığı aksiyon gerilim filmi ayrıca Vin Diesel ve Paul Walker’ın sinema tarihine soygun ve araba kovalamacası olarak geçen ünlü serisinin son halkası olan film Hızlı ve Öfkeli 6, 24 Mayıs 2013 tarihinde vizyona giriyor. Filmin ilk fragmanının yayınlanmasının ardından ilk serilerindeki gibi çok ses getireceğe benziyor. Konusunun ilgi çekici olması, oyuncu kadrosunun tanıdık ve gayet başarılı yüzlerden oluşması Hızlı ve Öfkeli 6 filmine merakı daha da artırıyor.


Filmin Fotoğrafları:

Filmin Konusu:

Dom ve Brian’ın Rio soygunu oldukça kilit bir ismin çetesini çökertip, ekibe 100 milyon dolar kazandırdığından beri, paraya para demeyen kahramanlarımız dünyanın tadını çıkartıyordu. Fakat bir yandan da eve dönmek ve kaçmadan, saklanmadan yaşamak arzusu içlerini kemiriyordu. Ne kadar çok paraları olsa da, aileden ve yuvadan uzak hayat bir süre sonra zor gelir. Bu arada Hobbs dünyada 12 ülkeye yayılmış bir suç organizasyonu araştırmaya başlar. Bu örgüt her biri birer ölüm makinesi olan paralı askerlerden oluşmaktadır ve örgütün ikinci lideriyse Dom’un öldüğünü sandığı eski aşkı Letty’den başkası değildir! Adamlarla kapışmanın tek yolu onları kendi seviyelerine yani sokaklara çekmektir.
Hobbs, Dom’a takımını Londra’da yeniden toplamasını teklif eder, karşılığındaysa haklarındaki tüm dava dosyaları ve suçlamalar düşürülüp eve geri dönmeyi, ailelerine kavuşmayı vaat eder. 

Fragmanı izle : http://www.beyazperde.com/filmler/film-189651/fragman-19472380/

Vizyon Tarihi : 24 Mayıs 2013


Tür                   : Aksiyon, Gerilim

Yönetmen      : Justin Lin

Ülke                 : ABD


FOTO GALERİ / Hızlı ve Öfkeli 6 Fragmanı İzleZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. burcu dedi ki:

    harika filmin yeni serisini dört gözle bekliyorum

  2. yağmur dedi ki:

    hızlı ve öfkeli 6 fragmanı filmini ben de izlemek istiyorum merak ettim güzel ve heyecanlı bir filme benziyi.

  3. onur dedi ki:

    hızlı ve öfkeli serisinin tümünü izledim devamını bekliyoruz.