Kadın ve Moda

Kına Elbiseleri

23.12.2015
Kına Elbiseleri

Kına elbiseleri, yöresel olabileceği gibi, son dönemlerdeki gibi abiye şeklinde de olabiliyor. Biz iki tarzı da bir araya getirdik ve bize göre en güzel kına elbisesi modelleri hazırlanmış oldu. Hatta en güzeller arasında da en güzelleri, konumuzun bitiminde yorumladık ve dört adet modeli seçtik.

Kına elbiseleri, aklınızdaki klasik şablona uygun olabileceği gibi, çok daha farklı ve yeni stil şeklinde de karşımıza çıkmaktadır. Bu sebepten de hepsinden modelleri paylaşmanın doğru olacağına karar verdik. Resimler arasında görebileceğiniz gibi klasik örneklerin yanında, yeni tarzlar da mevcut. Resim altında bir başlığımız var ve burada, tarafımızca en güzel olarak seçilenleri sıraladık. Bu sıralamamızda etken olan konu, görünüş güzelliğiydi. Onun dışında; yöresel kına elbiseleri, kına elbiseleri abiye, taçlı kına elbiseleri veya kına elbiseleri fiyatları olarak farklı bir sınıfa ayırmadık. Sitemizde başka yazılar da var ve bunların da ilginizi çekebileceğini düşünüyoruz.

Nişan Elbisesi Modelleri 2016

Kabarık Nişanlık Modelleri

Nişan Söz Bohçası Modelleri Hazırlanışı ve Yapılışı 2016

Nişan Saç Modelleri

Gelin Babetleri

Askılı Gelinlik Modelleri

A Kesim Gelinlik Modelleri

Kına Elbisesi Modelleri

Kına elbisesi modelleri için hazırlanmış olan ve çok değişik örneklerden harmanlanan elbiseleri gördünüz. Hepsi için güzel olduğu yorumunu yapmak mümkün. Ancak bazılarının diğerlerine nazaran daha çok ilgi çektiğini de itiraf etmek gerekiyor. Bundan dolayı da bizler bu örnekleri sizlere sıralamak istedik. On dört numaralı resimdeki kına elbisesi modeli, bizim için çok şıklar arasında kendisine rahatlıkla yer buldu. Farklı, yöresel ve aynı zamanda modern bir tasarım olan bu kına elbisesi, sıralamamızda ilk sırada yer aldı. Üçüncü sıradaki kına gecesi elbisesi de bizim ikinci sırada yer alan modelimiz oldu. Aslında diğer modelle arasında çok gittik geldik ve birisi birinci oldu, diğeri ise ikinci. On beşinci sıradaki abiye kına gecesi elbisesi de hem farklı hem şık duruşu ile bizim listemize girdi. Sizce en güzeller hangileri? yorum alanımıza mesaj bırakailirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.

crazy games io games madecassol krem ne işe yarar