Tırnak Modası, Oje Desenleri, Oje Modelleri

19.02.2013
3.460
A+
A-
Tırnak Modası, Oje Desenleri, Oje Modelleri

2013 yılı modayı etkileyen her şeyde olduğu gibi tırnak modasında da birçok yeniliği beraberinde getirdi.

2013 tırnak modasında önceki yıllardan çok büyük farklılıklar olmamakla birlikte daha çok üzerine konulan yenilikler var diyebiliriz.
Siyah renk ve koyu renk ojeler bu yılın tırnak modasında da yerini koruyor.

Kırmızılar yine tırnak modasının vazgeçilmezleri arasında cazibesiyle bir klasik olarak duruyor.

2013 tırnak modasındaki farklılıklara gelince öncelikle tırnak boyu ne uzun ne kısa orta uzunluktaki tırnaklar oldukça ön planda. Geçtiğimiz yıllardaki gibi aşırı uzun tırnaklar yok.  Orta uzunlukta denildiğinde bakımlı manikürlü sade tonlarda bir oje ile 2013 tırnak modasına ayak uydurabilirsiniz.

Geçtiğimiz yılın neon oje renkleri 2013 tırnak modasında yerini parlak tonlardaki ojelere bırakıyor. Renk olarak ise daha çok çıplak tırnak rengi 2013 tırnak modasında görülüyor. Tabi french ojeler bu sade görüntüde başı çekiyor. French tırnak modellerinde ise tersten görüntü var.  Frenchteki beyazın yerini farklı tonlar alabilir.

2013 tırnak modasında ön plana çıkan 2013 oje renkleri ise ördek yeşili, metalik krom, yılın moda rengi parlament mavisi, donuk pembe. Tırnaklarda da hayatlarındaki muzurluğu yansıtmak isteyenler için çeşitli desenler yılın tırnak modasında yerini almış. Genellikle düz renk ojelerle kullanılan altın tel işlemeli motifler hoş zarif bir görüntü veriyor. Yine parafinli kâğıtla yapılan desenler hem oldukça kolay hem de çok hoş durarak 2013 tırnak modasında yer alıyor. İşte sizler için seçtiğimiz bir birinden farklı desenlere ve renklere sahip 2013 tırnak modasından örnekler oje tırnak modası galerimizde.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. aysun dedi ki:

  resimlerdeki gibi bende tırnaklarıma rengarenk oje sürebilirmiyim.

  1. Anonim dedi ki:

   süremezsin maalesef

 2. çiğdem dedi ki:

  oje desenlerine bayıldım ama daha sade oje modelleri yok mu acaba