Sarı Saç Renkleri

12.10.2015
2.435
A+
A-
Sarı Saç Renkleri

Sarı saç renkleri arasından biz seçim yaparken oldukça zorlandık. Bakalım sizler de bizler kadar zorlanıp, kararsız kalabilecek misiniz.


Sarı saç renkleri, ton farkı, stil farklı, model farkı şeklinde değişim gösterebiliyor. Bununla ilgili detaylı örnekleri de aşağıdaki resim galerisinde bulabileceksiniz. Ondan sonra ise bizim en güzel bulduğumuz 2 adet modeli sizlerle paylaşmak istiyoruz. Aynı zamanda en az güzel bulduğumuz iki model de yine sayfanın sonunda sizler için yorumlanacak. Bunlardan hemen önce ise belki göz atarsınız diye bazı yazılarımızdan başlıklar paylaşacağız. Linkli olan bu konu başlıklarını sıralıyoruz ve arkasından da sarı renkli saçlar galerisi ile yorumlarımız gelecek.

En Güzel Saç Renkleri

Kahve Saç Renkleri

Ombre Saç Rengi

Bal Köpüğü Saç Rengi

Sarı Saç Renk Tonları

Sarı saç renk tonları arasından bizler seçim yaptık ve en güzel ile en az güzel olan modelleri belirledik. Bu, bizim tarafımızdan yapılan bir değerlendirme ve mutlaka farklı görüşte olan ziyaretçilerimiz olacaktır. Sarı renkli saç seçimimizde ilk sırada galeride 6 numara olan sarı renk yer alıyor. Bu renk için biraz gölgeli de denebilir ve gerçekten şık ve hareketli bir görüntüye sahip. İkinci sırada ise sondan 5. olan model bulunuyor. Şimdi ise sırada en az beğendiğimiz ve en az güzel bulduğumuz sarı saç renkleri yer alıyor. İlk sırada, galeride sondan dördüncü olan model bulunuyor. Belki de bu kişinin yüzüne pek yakışmamıştır, bu renk. Ancak biz pek estetik bulmadık. Diğer beğenmediğimiz ise 18. sıradaki model. Bu modeli de pek beğenmedik ama neden beğenmediğimizin nedenini söylemek zor. Renk tonu bakımından itici bir model diyebiliriz.


FOTO GALERİ / Sarı Saç RenkleriZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.