Kadın & Moda

Permalı Saç Modelleri ve Fiyatları 2015

31.07.2015

Permalı saç modelleri ve fiyatları 2015 senesinde ne durumda diye merak ediyor ve bu sene öne çıkan modelleri görmek istiyorsanız, içeriğimizi ayrıntılı olarak incelemenizi tavsiye ederiz.

2015 permalı saç modelleri için söyleyebileceğimiz ilk şey, her saç tipi için uygulanabileceğidir. Saçınızda boya olsun ya da olmasın, röfleli olsun olmasın, kısa ya da uzun her şekilde saçlara uygulanabilecek olan bir uygulama diyebiliriz.

Burada en fazla dikkat edilecek olan nokta, perma yapımı sırasında kullanılacak olan losyonun kalitesidir. Hem saçınızın zarar görmemesi hem de hoş bir görüntü için kaliteli losyonların seçildiği kuaförlerin tercih edilmesi faydalı olacaktır. Perma nasıl yapılır? konusu için tıklayabilirsiniz.

2015 Perma Fiyatları

2015 perma fiyatları için değişik kuaförlerden fiyatlar edindik. Tabi bu arada hangi tür perma yapılacak olduğunun da fiyatlar üzerinde etkisi olduğunu hatırlatalım. Buna göre örnek vermek gerekirse; iri dalgalı perma modeli ile ince ve kabarık kıvırcık perma modeli arasında ücret farklı oluşabilmektedir. Genel anlamda bir ortalama perma fiyatı vermek gerekirse, 50 tl ile 200 tl aralığından söz edilebilir. Bu fiyat farkının oluşmasındaki etkenin kuaförlerin kalitesi ya da uyguladıkları fiyat politikası diyebiliriz.

Bununla beraber permalı saç bakımı için ve iri dalgalı perma modelleri için tıklayabilirsiniz.

Konu hakkında diğer yazılarımız ve galerimiz burada.

Permalı Saç Modelleri ve Fiyatları

Uzun Permalı Saç Modelleri

Kısa Permalı Saç Modelleri

Uzun ve Kısa Permalı Saç Modelleri 2015

Uzun ve kısa permalı saçlar 2015 senesine hem renk açısından biraz daha açık hem de daha iri dalgalı diyebiliriz. Resimlerde de görebileceğiniz gibi saçların yüz tipine uygunluğu da oldukça önemlidir. Kuaföre gitmeden önce sizin için en ideal permalı saça karar verirseniz, çok daha estetik bir saç modelinin ortaya çıktığını göreceksiniz. Sizden ricamız, konu ve resim altlarında bulunmakta olan yorumlar bölümünden, görüşlerinizi paylaşmanız, Çok daha etkileşimi yüksek bir site için bu tür etkinliklerin gerekli olduğunu düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir : 2019 Abiye Modelleri başlıklı makalemizde abiye modelleri 2019 ve gece elbisesi modelleri hakkında bilgiler bulabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Tüm Hakları Saklıdır.