Küt Saç Modelleri 2013

14.04.2013
1.879
A+
A-
Küt Saç Modelleri 2013

Bayanların saçlarında değişiklik yapmayı düşündüğünde akla gelen ilk kesim modellerinden biri de küt saç modelleridir. Hem dalgalı hem de düz saçlarla rahatlıkla kullanılabilen küt saç modelleri 2013 modasına göz attık bu yazımızda.

Her kadın canı sıkılıp morali bozulduğunda acısını saçlarından çıkarır ve kestirmek de en kolay yoludur. Uzun saçlı bayanlar ise uzun saçlarına kıyamayıp kısacık kestirmeye bu yüzden ilk tercihleri küt saç modelleri olur.

Yine uzun saçlarından sıkılıp değişiklik yapmak isteyen bayanlar için kısa saçın riskini almaktansa küt saç modelleri iyi bir seçenek oluyor.

2013 küt saç modellerine gelirsek geçtiğimiz yıllarda oldukça popüler olan asimetrik kesimler yok denecek kadar az moda diyebiliriz. Fakat küt saç modelleri 2013 yılında da tercihler arasında yine birinci sırayı alıyor.  Fakat arkası kısa önü uzun asimetrik kesimlerden çok önüyle arkası aynı hizada katlı ya da düz küt saç modelleri olarak yer alıyor bu yıl.

Küt saç modellerini seçerken de dikkat etmeniz gereken birçok nokta var elbette. Bunlardan birincisi yüz tipiniz. Özellikle kare yüz hatlarına sahipseniz sivri kesimlere sahip küt saç modellerinden kaçınmalısınız örneğin.  Yine bu konuda Yüz Tipine Göre Saç Şekilleri ve Modelleri başlıklı yazımızdan faydalanabilirsiniz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.